تاریخ: ۱۹:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرپرست تیم فوتبال امید کشورمان می‌گوید که حضور کی‌روش و مشورت‌هایی که او به کادرفنی تیم امید می‌دهد، نقطه قوت است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین اخوت پیش از آغاز نخستین تمرین تیم فوتبال امید کشورمان در جمع خبرنگاران گفت: برای مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا آماده می‌شویم و اولین اردوی ما امروز (سه‌شنبه) آغاز شد. قرار بود با ۲۶ بازیکن تمرینات را آغاز کنیم، اما اکنون ۱۷ بازیکن در اردو حضور دارند. امیدواریم با همکاری بین تیم امید و باشگاه‌ها سایر بازیکنان در اردوی بعدی ما که از ۱۵ تیرماه تا زمان اعزام که ۲۴ تیرماه است، در اردو حضور پیدا کنند.

وی افزود: اولین بازی ما مقابل قرقیزستان است که ۲۸ تیرماه برگزار خواهد شد. امیدواریم با تلاش کادر فنی جدید تیم امید که منسجم و هماهنگ است و با کمک شما رسانه‌ها تیمی خوب و منجسم ساخته شود.

سرپرست تیم فوتبال امید درباره اینکه چه تعداد از بازیکنان و از کدام تیم‌ها در اردو غایب هستند، اظهار داشت: اکثر باشگاه‌ها همکاری خیلی خوب داشتند و تعدادی هم که غیبت دارند، در اردوی آماده‌سازی اول فصل خود هستند. بازیکنان استقلال، پرسپولیس، سایپا، سپاهان و صنعت نفت در این اردو غایب هستند و امیدوارم با هماهنگی‌هایی که می‌شود آنها در چند روز آینده به تیم اضافه شوند تا تیم کاملی شویم. تازه شروع کارمان بود و نمی‌توانیم پیش داوری کنیم. ابتدا باید ببینیم چه کسانی به اولین تمرین آمده‌اند و تعداد غایب‌ها دست ما بیاید و سپس در این خصوص با باشگاه‌ها رایزنی خواهیم کرد.

اخوت در خصوص اینکه آیا کارلوس کی‌روش روی تیم امید نظارت خواهد داشت یا نه، خاطرنشان کرد: هماهنگی‌هایی پیش از این شده و کی‌روش در انتخاب سرمربی نظارت داشته و در خصوص مسائل فنی هم پیروانی با او هماهنگی خواهد داشت. حضور کی‌روش نقطه قوتی برای تیم امید است.

وی در مورد مشکل خروج از کشور بازیکنان گفت: بیش از دو سال و نیم با تیم امید فعالیت کردم و با تمهیداتی که فدراسیون فوتبال، نیروهای مسلح، سپاه و… اندیشیدند مشکلی وجود نداشت. انشاالله بعد از این هم با همکاری‌هایی که این ارگان‌ها خواهند داشت، این مشکل برطرف خواهد شد.

سرپرست تیم امید درباره بازی‌های دوستانه، عنوان کرد: دو بازی دوستانه با تیم امید سوریه در تاریخ‌های ۱۷ و ۲۰ در نظر گرفته بودیم که به دلیل حضور این تیم در اردوی آماده‌سازی این بازی‌های لغو شد. با این حال تیم امید حتماً دو بازی تدارکاتی خواهد داشت که اولویت ما تیم‌های خارجی است و اگر نشد حتماً با تیم‌های خوب داخلی بازی می‌کنیم./تسنیم

پاسخی بگذارید