تاریخ: ۱۹:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع تیم فوتبال امید کشورمان ابراز امیدواری کرد که این تیم بتواند طلسم نرفتن به المپیک را بشکند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، ابوالفضل رزاق‌پور در نخستین تمرین تیم فوتبال امید در جمع خبرنگاران گفت: بعد از بازی‌های جام جهانی زیر ۲۰ سال، اولین اردوی ما برگزار شده است. آخر این ماه هم مسابقات آسیایی را در پیش داریم. تمرینات را شروع کرده‌ایم تا نتایج خوبی کسب کنیم.

وی افزود: بازی‌های آسیایی که در پیش داریم اگر اشتباه نکنم در کشور قزاقستان است (این مسابقات در کشور قرقیزستان برگزار می‌شود.) تیم ما هم همان تیم جوانان است که کادرفنی از بازیکنان و برعکس شناخت داریم. هماهنگ بودیم و به نظرم می‌توانیم با هماهنگی بیشتر به نتایج خوبی برسیم.

رزاق‌پور درباره اینکه نظرش در خصوص حضور کامل تیم جوانان در تیم امید چیست، اظهار داشت: این استراتژی را فدراسیون فوتبال در نظر گرفت و فکر می‌کنم روند خوبی هم باشد. به این دلیل که همین تیم می‌خواهد در رقابت‌های انتخابی المپیک شرکت کند و اگر صعود کنیم، همین تیم به المپیک می‌رود. با توجه به اینکه چند سال کنار هم بودیم، می‌توانیم در آن مسابقات هم نتایج خوبی بگیریم.

مدافع تیم امید  در خصوص اینکه شرایط تیم امید چگونه است، خاطرنشان کرد: شرایط خوب است و بیشتر بازیکنان هم لیگ برتری هستند. هرکدام روند آماده‌سازی تیم خودشان را داشتند و امیدوارم حالا کنار یکدیگر بتوانیم با آمادگی خوبی به بازی‌ها اعزام شویم.

وی در واکنش به این پرسش که آیا این تیم امید توانایی شکستن طلسم عدم صعود به المپیک را دارد یا نه، گفت: برای شکستن این طلسم، شانس زیادی داریم. تیم جوانان هم بعد از ۱۶ سال توانست به جام جهانی صعود کند و بعد از ۴۰ سال توانستیم یک تیم خوب را در جام جهانی شکست دادیم. امیدوارم طلسم صعود نکردن به المپیک را بشکنیم./تسنیم

پاسخی بگذارید