تاریخ: ۱۹:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک تیم فوتبال امید کشورمان می‌گوید که از حریفانی که در مسابقات انتخابی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا پیش‌رو دارند، شناختی ندارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا شکاری که به اردوی تیم امید دعوت شده درباره حضور در نخستین تمرین این تیم اظهار داشت: تیم امید ۴۴ سال است به المپیک صعود نکرده و امیدوارم با امیرحسین پیروانی و کادر فنی‌اش و تلاشی که ما به کار می‌گیریم به المپیک صعود کنیم. امکانات برای ما فراهم شده و امیدوارم از این امکانات استفاده کنیم.

وی در خصوص بازی‌های تیم امید در انتخابی زیر ۲۳ سال آسیا که در قرقیزستان برگزار می‌شود، گفت: از حریفان‌مان شناختی نداریم. بازی‌ها خیلی نزدیک است و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم از این مسابقات سربلند بیرون بیاییم و مردم ایران را خوشحال کنیم.

هافبک تیم امید درباره حضورش در روستوف روسیه و اینکه آیا می‌تواند موفقیت سردار آزمون و سعید عزت‌اللهی را در این تیم تکرار کند یا نه، خاطرنشان کرد: سعی می‌کنم یک ایرانی جدید و یک بازیکن جدید در این تیم باشم. امیدوارم با تجربه‌ای که سردار و سعید به من منتقل می‌کنند، میزان موفقیتم را بالاتر ببرم. باید از مدیر برنامه‌هایم نیز تشکر کنم که بعد از جام جهانی زیر ۲۰ سال تلاش زیادی کرد تا هرچه زودتر به روسیه و روستوف بروم. تمام تلاشم را در روستوف می‌کنم و امیدوارم خدا هم کمک کند تا به موفقیت برسم.

شکاری در مورد اینکه آیا از تیم‌های داخلی هم پیشنهاد داشته یا نه، گفت: بله، پیشنهادهایی داشتم، اما قبل از شروع جام جهانی با باشگاه روستوف قرارداد ۵ ساله بستم. هیچ مشکلی هم از سوی باشگاه ذوب‌آهن نیست و از آذری هم تشکر می‌کنم. چون قراردادم را با روستوف از قبل بسته بودم، دیگر روی پیشنهادهای داخلی تمرکزی نداشتم.

وی در خصوص اینکه آیا تیم امید می‌تواند طلسم نرفتن به المپیک را بشکند، اظهار داشت: نمی‌توانم بگویم این طلسم می‌شکند یا نه، اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم و مطمئنم با حضور پیروانی این اتفاق رخ می‌دهد./تسنیم

پاسخی بگذارید