تاریخ: ۹:۰۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
نام نویسنده: sobhan

لئوناردو، مهاجم سابق تیم ملی برزیل معتقد است که نیمار پختگی لازم برای کاپیتانی برزیل را ندارد.   به گزارش “مازنداسپرت“، ستاره ۲۳ ساله پس از جام جهانی کاپیتانی تیم ملی برزیل را بر عهده داشت و پس از محرومیتش در کوپا آمریکا به دلیل درگیری با بازیکنان کلمبیا، با انتقادات بسیاری روبرو شد. لئوناردو […]

لئوناردو، مهاجم سابق تیم ملی برزیل معتقد است که نیمار پختگی لازم برای کاپیتانی برزیل را ندارد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، ستاره ۲۳ ساله پس از جام جهانی کاپیتانی تیم ملی برزیل را بر عهده داشت و پس از محرومیتش در کوپا آمریکا به دلیل درگیری با بازیکنان کلمبیا، با انتقادات بسیاری روبرو شد. لئوناردو که پیشتر هم از نیمار انتقاد کرده بود، بار دیگر او را برای کاپیتانی برزیل جوان خواند.

او گفت:” نیمار بازیکن بزرگی است ولی هنوز به پختگی لازم برای هدایت برزیل نرسیده است. وقتی برای برزیل بازی می‌کند، من خیلی از او انتقاد می‌کنم. او توپ را می‌گیرد و فقط می‌خواهد دریبل کند و گلزنی کند. امروزه، بدون توپ هم می‌توان بازی کرد. فکر نمی‌کنم او بتواند این کار را انجام دهد زیرا باید از لحاظ ذهنی آماده باشد. پیش تر او ضربه ایستگاهی نمی‌زد ولی حالا یک ضربه ایستگاهی زن خطرناک است. شاخه‌های مختلفی هستند که یک بازیکن می‌تواند در آنها پیشرفت کند.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید