تاریخ: ۱۳:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

استقلال امسال هم مثل سال گذشته بسیاری از اولویت های سرمربی را جذب نکرد هر چند این تیم ظاهرا در نقل و انتقالات بد عمل نکرده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حالی که به نظر می رسد استقلال امسال خوب یارگیری کرده و هواداران این تیم هم مثل سال قبل راضی هستند و با جذب منتظری و سجاد شهباززاده و … شرایط خوبی دارند نکته ای در میان قراردادها دیده می شود که سال گذشته هم وجود داشت.

در استقلال به اولویت های اول سرمربی چندان اهمیت داده نمی شود و بازیکنان جذب شده غالبا بازیکنانی هستند که اولویت منصوریان به شمار نمی روند و در لیست وی جزو اولویت های دوم هستند. سال گذشته سیدجلال حسینی مبدل شد به کنعانی زادگان، پادوانی در ابتدای فصل جذب نشد، امیری شد علی قربانی، حاج صفی شد زکی پور، حدادی فر شد فرشید باقری و…

امسال هم لیست اولیه منصوریان این لیست بود: گادوین منشا، ساسان انصاری، مهدی شیری، شایان مصلح، زهیوی، سیامک نعمتی، امید جهانبخش، دانیال ماهینی، مرتضی تبریزی و دانشگر که البته هیچکدام از آنها جذب نشدند و استقلال منهای منتظری در باقی موارد همه اولویت های دوم منصوریان را جذب کرد.

عادت به اولویت دوم در خریدها اتفاق خوبی نیست و شاید همانطور» بررسی کردیم یکی از دلایل شکست سنگین در لیگ قهرمانان آسیا و البته عدم قهرمانی استقلال در لیگ برتر و جام حذفی بود. منصوریان البته در این رابطه حرفی نمی زند و برای این حرف نزدن دلایل خودش را دارد اما هر چه هست به هر حال استقلالی که در این نقل و انتقالات هم ملی پوش نخرید و اولویت ها را کمتر خرید شاید باید در این زمینه با یک کمیته فنی بهتر عمل کند./مهر

پاسخی بگذارید