تاریخ: ۱۲:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

عضو هیئت مدیره استقلال می‌گوید به عنوان نماینده پیشکسوتان این تیم تلاش می‌کند تا این تیم به موفقیت برسد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جواد قراب در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره انتخابش به عنوان عضو هیئت مدیره آبی‌های پایتخت گفت: خوشحالم از اینکه مسئولیتی را در باشگاه استقلال به من سپرده‌اند و فرصتی شده تا به هواداران عزیز و پیشکسوتان خدمت کنم. من به عنوان پیشکسوت استقلال نماینده سایر پیشکسوتان و هواداران عزیز در هیئت مدیره هستم. من همه تلاشم را می‌کنم تا فرد مفیدی باشم و بتوانم به استقلال کمک کنم. سایر اعضای هیئت مدیره هم تا جایی که من می‌دانم افرادی علاقه‌مند به استقلال هستند. سابقه سایر اعضای هیئت مدیره مشخص است و همگی از نفرات خوشنام، موفق و امتحان پس داده هستند. ان شاء الله با کمک آنها بتوانیم استقلال را به اهدافش برسانیم. استقلال باشگاه بزرگی است و همه باید تلاش کنیم تا شان این تیم حفظ شود ما باید ما باید هواداران را از خودمان راضی نگه داریم و موجبات شادی آنها را فراهم آوریم.

وی در پاسخ به این سوال که روند نقل و انتقالاتی استقلال را چگونه ارزیابی می‌کند، اظهار داشت: آقای منصوریان بازیکنانی جذب کرده که به نظر من در حد استقلال هستند. از جمله این بازیکنان پژمان منتظری بود که حضورش در استقلال باعث خوشحالی هواداران شد و باید از مدیدیت باشگاه تشکر کرد. به هر حال بازیکنان با تشخیص منصوریان به استقلال می‌آیند و حتما به کار تیم می آیند. به اعتقاد من استقلال در فصل نقل و انتقالات خوب کار کرد و رضایت هواداران هم جلب شد.

عضو هیئت مدیره استقلال اضافه کرد: اطمینان دارم استقلال با نفراتی که جذب کرده و همین طور اتحاد و همدلی که در مجموعه باشگاه وجود دارد، فصل موفقی را پیش رو خواهد. از این پس وظیفه ماست تا کاری کنیم که بازیکنان و کادر فنی فکرشان آزاد باشد و برای موفقیت استقلال و شادی دل هواداران تلاش کنند./تسنیم

پاسخی بگذارید