تاریخ: ۱۲:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

باشگاه پانیونیوس یونان با توجه به حضور در فصل آینده لیگ اروپا تصمیم به بازسازی ورزشگاه اختصاصی خود مطابق با معیارهای یوفا گرفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به نقل از سایت رادیو ورزش یونان، بازسازی ورزشگاه نیوازمیرنای آتن از چند روز قبل آغاز شد و انتظار می‌رود در مدت‌ زمان کوتاهی با توجه به عزم جدی سران باشگاه پانیونیوس پایان یابد.

ساخت جایگاه جدید خبرنگاران، اصلاح سیستم روشنایی، زمین چمن و سکوها از جمله مواردی هستند که در بازسازی ورزشگاه معروف تیم پانیونیوس مورد توجه قرار گرفتند. این تیم که مسعود شجاعی، ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد با توجه به کسب سهمیه لیگ اروپا باید ورزشگاهی متناسب با استانداردهای یوفا داشته باشد تا بتواند میزبانی بازی‌های خانگی را بر عهده بگیرد. پیش از این در فصل گذشته لیگ اروپا تیم ایانینای یونان به دلیل عدم تایید ورزشگاهش از سوی یوفا مجبور به میزبانی از حریف خود در ورزشگاه باشگاه پاناتینایکوس شده بود.

پانیونیوس به احتمال فراوان ظرف روزهای آینده احسان حاج‌صفی، ملی‌پوش فصل قبل سپاهان را نیز جذب خواهد کرد تا با ۲ بازیکن ایرانی در فصل آینده سوپر لیگ یونان و لیگ اروپا به میدان برود.

تصاویری از بازسازی ورزشگاه تیم پانیونیوس را مشاهده می کنید:

/تسنیم

پاسخی بگذارید