تاریخ: ۱۲:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک چپ پای تیم فوتبال پدیده مدعی شد این تیم مشهدی در فصل پیش‌رو به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست و به عناوین نهمی و دهمی لیگ برتر دلخوش نخواهد کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،معین عباسیان درمورد شرایط فعلی پدیده گفت: شرایط تیم ما خیلی بهتر شده و استراتژی کادر فنی و مسئولان باشگاه با سال‌های گذشته زمین تا آسمان تفاوت کرده است. امسال تمام امکانات موردنظر برای مربیان و بازیکنان فراهم است و باشگاه هم نفرات مورد نظر آقای مهاجری را جذب کرده است. همه چیز از لحاظ برگزاری تمرینات و امکانات فراهم است و تا اینجا همه چیز خوب پیش رفته است. من معتقدم پدیده نسبت به سال‌های گذشته شرایط خیلی بهتری دارد.

«قرار است دو سه بازیکن دیگر هم به تیم ما اضافه شوند تا کادر فنی لیست را تکمیل کند»، وی با بیان این جمله ادامه داد: مطمئنم که امسال بهترین فصل برای پدیده خواهد بود و ما می‌خواهیم نتایج خوبی بگیریم. طبق صحبت‌هایی که از باشگاه و کادر فنی شنیده‌ام آنها دنبال کسب سهمیه هستند و پدیده دیگر به نهمی یا دهمی راضی نیست. امیدوارم که نتایج خوبی بگیریم.

عباسیان در پاسخ به این پرسش که چرا دوباره تصمیم به ماندن در پدیده  گرفت، اظهار داشت: امسال چند پیشنهاد داشتم و خودم فکر نمی‌کردم که در پدیده بمانم. به هر حال امسال به جام جهانی ختم می‌شود و قبلاً هم گفتم که دوست دارم جایی باشم که آرامش داشته باشم. من خیلی فکر کردم و در نهایت تصمیم گرفتم بمانم.  یکسری اختلاف‌ها داشتیم که در مورد آنها صحبت کردیم و خدا را شکر به تفاهم رسیدیم.

هافبک چپ پای تیم فوتبال پدیده مشهد در خاتمه خاطرنشان کرد: مسئولان باشگاه به من قول دادند که تا یک ماه آینده طلبم را بدهند و اگر این اتفاق بیفتد از هر لحاظ جلو هستم. من قدیمی‌ترین بازیکن پدیده به‌شمار می‌آیم و این پنجمین سالی است که در این تیم بازی خواهم کرد. امیدوارم که عملکرد خوبی داشته باشم و به تیم شهرم کمک کنم./تسنیم

پاسخی بگذارید