تاریخ: ۱۲:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

اسطوره باشگاه منچستریونایتد بر این باور است که کاپیتان این تیم در اولدترافورد خواهد ماند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وین رونی که فصل ۱۷-۲۰۱۶ تنها در ۱۵ بازی لیگ برتری در ترکیب اصلی شیاطین سرخ قرار گرفت و جایگاه ثابتی در تیم تحت‌هدایت ژوزه مورینیو نداشت، آینده روشنی را در این تیم نمی‌توان برایش متصور بود، اما اسطوره باشگاه منچستریونایتد اعتقاد دارد کاپیتان شیاطین سرخ و بهترین گلزن تاریخ این باشگاه به کارش در این تیم ادامه خواهد داد.

رایان گیگز در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» گفت: رونی گلزنی ثابت شده است. اگر او فرصتی نصیبش شود، گل خواهد زد. شاید او در سنی باشد که نتواند گزینه اول سرمربی باشد و یا اینکه نتواند در هر بازی برای تیمش به میدان برود، اما با کمی پیشرفت در بازی‌اش در طول فصل قادر است ۲۵ تا ۳۰ بازی انجام دهد. اگر رونی بتواند این کار را بکند، چرا که نتواند هنوز برای منچستریونایتد بازی کند.

کاپیتان ۳۱ ساله شیاطین سرخ که در فصل اخیر پنج گل به ثمر رسانده، شایعه بازگشتش به اورتون مطرح است، این در حالی است که گفته می‌شود او پیشنهادات وسوسه‌کننده‌ای از چین هم دارد. بر اساس گزارش‌ها ژوزه مورینیو قصد دارد آلوارو موراتا را به ترکیب تیمش اضافه کند که اگر این اتفاق بیفتد ادامه کار برای بهترین گلزن تاریخ باشگاه منچستریونایتد سخت‌تر از گذشته خواهد شد./تسنیم

پاسخی بگذارید