تاریخ: ۹:۴۳ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

معاون باشگاه پرسپولیس به خبر پیشنهاد یک تیم ژاپنی به مهدی طارمی واکنش نشان داد و همچنین تاکید کرد در جذب بازیکن جدید برای سرخپوشان تهرانی تخلفی صورت نگرفته است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد علی ترکاشوند که یکی از مدیران این باشگاه در بحث نقل و انتقالات است  به آخرین وضعیت بازیکنان این باشگاه پرداخت و به خبر پیشنهاد باشگاه ژاپنی به طارمی و همچنین اطلاعیه باشگاه فولاد خوزستان واکنش نشان داد.

هیچ پیشنهادی درباره ترانسفر طارمی نداشتیم
ترکاشوند درباره خبر درخواست باشگاه اوراواردز ژاپن برای جذب مهدی طارمی، گفت: چنین چیزی صحت ندارد و خبری نیست. اصلا هیچ پیشنهادی به باشگاه نرسیده است. وقتی پیشنهادی به باشگاه نیامده است چرا باید شایعه رفتن طارمی به گوش برسد. مهدی طارمی در پرسپولیس می ماند.

بیرانوند و فنرباغچه؟
معاون باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد باشگاه فنرباغچه به علیرضا بیرانوند و احتمال ترانسفر این دروازه بان به لیگ ترکیه تصریح کرد: درباره بیرانوند هم باید همین را بگویم. ایشان با باشگاه پرسپولیس قرارداد بلند مدتی دارد و بحثی هم راجع به رفتن او به یکی از تیم های لیگ ترکیه وجود ندارد. چنین پیشنهادی به باشگاه نرسیده است.

در حال مذاکره با کامیابی نیا هستیم
ترکاشوند درباره تمدید قرارداد کمال کامیابی نیا گفت: در حال مذاکره هستیم تا ایشان را در پرسپولیس نگه داریم. کامیابی نیا در لیست تمدید قرارداد آقای برانکو حضور دارند و امیدوارم هر چه زودتر به نتیجه برسیم.

برای رسن ولخرجی نمی کنیم
معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه وضعیت مذاکره با «بشار رسن» هافبک عراقی به کجا رسید؟ افزود: این بازیکن زیر ۲۳ سال است و می خواهیم او را بگیریم. رسن در حال حاضر برای تیمش بازی می کند و پس از آن مذاکراتمان را جدی کنیم. در هر صورت قرار نیست برای جذب این بازیکن، ولخرجی کنیم. در فصل نقل و انتقالاتی هم همین رویه را پیش گرفتیم.

به آمدن نوراللهی کاملا امیدواریم
ترکاشوند درباره بازگشت احمد نوراللهی به جمع شاگردان برانکو تصریح کرد: فکر می کنم این اتفاق بیافتد. امیدواریم این بازیکن را که مدنظرمان هم هست به خدمت بگیریم.

انتقال عباسیان به پرسپولیس کاملا قانونی است
معاون باشگاه پرسپولیس درباره اطلاعیه باشگاه فولاد مبنی بر اینکه شاهین عباسیان با این باشگاه قرارداد دارد و نمی تواند به تیم دیگری برود (عباسیان روز گذشته به پرسپولیس پیوست)، گفت: رویه باشگاه پرسپولیس شفاف است. آقای امام‌وردی امور مربوط به جذب را پیگیری می کنند تا مشکلات اینچنینی پیش نیاید. تمام مدارک مربوط به انتقال این عباسیان بررسی شده است و تخلفی درباره جذب این بازیکن رخ نداده است./مهر

پاسخی بگذارید