تاریخ: ۹:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تیم والیبال جوانان ایران در آخرین بازی مرحله نخست مسابقات قهرمانی جهان بر آرژانتین غلبه کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم والیبال جوانان ایران در آخرین بازی مرحله نخست مسابقات قهرمانی جهان با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل آرژانتین به پیروزی رسید.

تیم والیبال جوانان ایران در سومین و آخرین بازی خود در مرحله نخست مسابقات جوانان جهان که در جمهوری چک در حال برگزاری است در حالی به مصاف تیم بدون شکست آرژانتین رفت که صعود هر دو تیم به مرحله یک‌چهارم نهایی قطعی شده بود.

بازیکنان ایران همانند بازی قبلی مقابل اوکراین در ۲ ست ابتدایی به‌راحتی و با نتایج  ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسیدند اما در ست‌های سوم و چهارم ناگهان ورق برگشت و ۲۳ بر ۲۵ و ۱۸ بر ۲۵ شکست خوردند تا سرنوشت تیم برنده به ست پنجم کشیده شود. بازیکنان ایران در ست پنجم با ارائه یک بازی کم‌اشتباه موفق شدند برنده شوند.

امتیازآورترین بازیکنان این دیدار، رسول آقچه‌لی، کاپیتان تیم ایران و یان مارتینس بودند که هر کدام ۲۵ امتیاز برای ایران و آرژانتین کسب کردند.

بازیکنان ایران در پایان این بازی ۵۹ امتیاز از اسپک، ۹ امتیاز از دفاع روی تور، ۴ پوئن مستقیم سرویس و ۳۳ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند. تیم آرژانتین هم ۶۵ امتیاز از اسپک، ۱۴ امتیاز از دفاع روی تور، ۶ پوئن مستقیم سرویس و ۱۸ امتیاز از اشتباهات شاگردان بهروز عطایی به دست آوردند./تسنیم

پاسخی بگذارید