مسابقات تکواندو قهرمانی جهان-کره جنوبی
تاریخ: ۱۲:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۴
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

مسعود حجی زواره علاوه بر برتری مقابل نماینده مصری توسط این هوگوپوش آسیب دید و راهی بیمارستان شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، یست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۷ از صبح روز گذشته (شنبه) با حضور ۹۷۳ تکواندوکار از ۱۸۳ کشور در سالن “تی‌وان آرنا” موجو آغاز و تا روز جمعه (۹ تیرماه) ادامه خواهد داشت.

مسعود ابتدا پس از یک دور استراحت مقابل “بریان جوزف” از موریس قرار گرفت و در راند دوم و در دیداری یک‌ طرفه مقابل این تکواندوکار با نتیجه ۲۲ بر صفر پیروز شد و به مرحله بعد صعود کرد. در ادامه به مصاف “محمد فهیم” از پاکستان رفت و با نتیجه ۲۲ بر ۶ حریف خود را شکست داد و به مرحله بعدی صعود کرد.

کاپیتان تیم ملی ایران در سومین گام رو در روی “دمیر فجزیک” از صربستان که مدال‌های مختلف تورنمنت‌های بین المللی و همچنین مدال برنز قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ در کارنامه وی به چشم می‌خورد قرار گرفت و با نتیجه ۵ بر ۳ پیروز شد.

مسعود در چهارمین مبارزه خود «عیسی سیف» از مصر را پیش رو داشت. این رقابت‌ها در حالی پیگیری شد که نماینده کشورمان تا پایان راند یک ۷ بر ۴ از حریف جلو بود. در راند دوم مسعود که یکی از امیدهای مدال تکواندو کشورمان بود توسط این هوگوپوش مصری آسیب دید و راهی بیمارستان شد که کمیته برگزاری مسابقات نماینده کشورمان را برنده این مبارزه اعلام کرد.

بر همین اساس تاکنون دو مدال برنز مردان تکواندوکار کشورمان در این رقابت‌ها قطعی شده است./فارس

پاسخی بگذارید