تاریخ: ۸:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس شرایط این تیم را برای موفقیت در فصل آینده منوط به نحوه تمدید قرارداد بازیکنان اصلی دانست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد پنجعلی ، درباره عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات لیگ برتر گفت: پرسپولیس بازیکنان خوبی گرفته است. فکر می کنم برانکو می خواست نقط ضعف تیم را پوشش دهد. اما این موضوع منوط به حفظ بازیکنان فصل گذشته است.

وی تاکید کرد: رفتن سروش رفیعی کار را سخت خواهد کرد. حالا هم که شایعه جدایی بیرانوند و مهدی طارمی به گوش می رسد. رفتن این بازیکنان کار را سخت تر از همیشه خواهد کرد. به نظرم مهم ترین کار این است که بازیکنان فصل قبل حفظ شوند. آنها هم نباید در چنین سالی که به جام جهانی ختم می شود و می توانند در آسیا موفق شوند فکر رفتن کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا سیامک نعمتی می تواند جای خالی سروش رفیعی را پر کند؟ تصریح کرد: نعمتی بازیکن خوبی است ولی نیاز به هماهنگی دارد تا بتواند پا به پای سایر بچه های تیم کارایی داشته باشد. تنها موضوعی که این بازیکنان نیاز دارند زمان است.

پنجعلی درباره احتمال حضور رامین رضاییان در استقلال تهران گفت: رامین آخرین بار که تلفنی با من صحبت کرد دلخوری هایش را بیان کرد. می گفت می خواهم در اروپا بازی کنم. من هم او را تشویق به این امر کردم تا کمی از فضای فوتبال ایران دور باشد و برای پیشرفتش لژیونر شود. رضاییان می گفت ماندن در فوتبال ایران را به عنوان گزینه آخر در سر دارد. رامین بازیکن ششدانگی است که می تواند بهترین عملکرد را در فوتبال اروپا داشته باشد.

پیشکسوت پرسپولیس در خاتمه از احتمال قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد و اظهار داشت: کار بسیار سختی پیش روی برانکو است. احساس می کنم اگر ترکیب جدید پرسپولیس خیلی زود به هماهنگی برسد، می تواند باز هم در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شود و رویای هواداران را به واقعیت نزدیک کند./مهر

پاسخی بگذارید