تاریخ: ۸:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم با توجه به نفرات جذب شده، بتوانیم فصل آینده یک جام بگیریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بهتاش فریبا در حاشیه تمرین روز (شنبه) تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این تیم اظهار داشت: تقریبا از دوشنبه هفته گذشته کارمان را آغاز کرده‌ایم. برخی از بازیکنان به دلیل حضور در تیم ملی یا مصدومیت دور از تمرینات بودند. در این روزها بیشتر تیم‌ها نصف و نیمه تمرینات خود را پیگیری می‌کنند، اما استقلال با نفرات تقریبا کامل تمرین می‌کند. بازیکنان ما خیلی خوب زحمت کشیده و با جدیت تمرین می‌کنند. در جلسه فنی که بازیکنان هم حضور داشتند تصمیم بر این شد که امسال جدی‌تر کار را پیش ببریم.

وی با اشاره به نفرات جذب شده گفت: نفرات جدید که اضافه شده‌اند، می‌دانند به تیم بزرگی آمده‌اند که هواداران زیادی دارد. روز گذشته اینجا (کمپ باشگاه) جا برای نشستن نبود و خیلی از هواداران در محل تمرین حضور داشتند. شرایط تیم خوب است و ۱۲ تیرماه هم برای برگزاری اردو راهی ارمنستان خواهیم شد. دو، سه بازی هم برگزار کرده و به تهران باز می‌گردیم.

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا باز هم بازیکنی جذب خواهد شد یا نه، تصریح کرد: با اضافه شدن یعقوب کریمی یک جای خالی داریم که باید روی آن فکر کنیم.

فریبا در خصوص بحث جذب رامین رضاییان گفت: کادر فنی هیچ صحبتی با هم درباره این بازیکن نکرده و اگر قرار باشد این اتفاق بیفتد آقای منصوریان باید تصمیم بگیرد و نظرش را بدهد.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه چه آینده برای استقلال تصور می‌کند، خاطرنشان کرد: استقلال فصل گذشته را خوب شروع نکرد، اما خوب به پایان رساند. نفراتی که امسال اضافه شدند، این امید را می‌دهد که نتیجه بگیریم و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه استقلال می‌تواند جام بگیرد، گفت: در فوتبال کسی نمی‌تواند قول دهد، اما امیدوارم یک جام بگیریم./تسنیم

پاسخی بگذارید