تاریخ: ۸:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

باشگاه مطرح ترکیه‌ای قصد داشته در ازای رقم خاصی درواز‌ه‌بان پرسپولیس را به خدمت بگیرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علیرضا بیرانوند سرانجام امروز (شنبه) سکوت خودش را شکست و نسبت به شایعه پیوستنش به تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه واکنش نشان داد. دروازه‌بان ملی‌پوش سرخپوشان در اظهارات امروزش گفت که قطعاً در پرسپولیس می‌ماند و وقتی قرار داد پنج ساله با پرسپولیس می‌بندد بدین معناست که می‌خواهد به افتخارات بزرگی در این باشگاه برسد.

شبکه تلویزیونی «آ اسپور» که زیرمجموعه شبکه «آ تِ وِ» ترکیه است، اخیراً اعلام کرده بود، اولین هدف فنرباغچه در فصل نقل و انتقالات تابستانی برای پست دروازه‌بان، علیرضا بیرانوند از پرسپولیس بوده اما پس از اینکه او مشتریان زیادی پیدا می‌کند، باعث می‌شود تا زرد و لاجوردی پوشان سراغ گزینه دیگری بروند.

سایت روزنامه «فوتو ماچ» ترکیه حالا با اشاره به اینکه رسانه‌های ایرانی از احتمال پیوستن بیرانوند ۲۴ ساله به فنرباغچه خبر داده‌اند، در بخشی از گزارش خود نوشت که زرد و لاجوردی پوشان استانبول برای به خدمت گرفتن دروازه‌بان تیم ملی ایران و پرسپولیس باید چیزی در حدود ۵۰۰ هزار یورو (نیم میلیون یورو) هزینه کنند.

به گزارش «آ اسپور»، فنرباغچه که در فصل اخیر سوپرلیگ ترکیه به عنوان سومی رسید، پس از اینکه از جذب بیرانوند ناامید شد، سراغ داوید اوسپینا، دروازه‌بان کلمبیایی آرسنال می‌رود اما پس از به نتیجه نرسیدن در این مورد، نظرشان معطوف به جذب کارلوس کامنی، دروازه‌بان تیم ملی کامرون و مالاگا می‌شود و حالا این دروازه‌بان  ۳۳ ساله در آستانه پیوستن به این تیم قرار دارد./تسنیم

پاسخی بگذارید