تاریخ: ۸:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربیان شیلی و استرالیا به بیان دیدگاه‌هایشان درباره بازی رودررو پرداختند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، سرمربیان شیلی و استرالیا در کنفرانس خبری پیش از بازی رودررو در آخرین دور بازی‌های گروه دوم جام کنفدراسیون‌ها درباره شرایط تیم‌هایشان و این رقابت حرف زدند.

خوان آنتونیو پیتزی، سرمربی شیلی اظهار داشت: ما برای بردن این بازی نقشه‌های زیادی داریم. با یک تساوی هم صعود می‌کنیم اما باید پیروز شویم چون مهم است که به عنوان تیم اول صعود کنیم. استرالیا تیم بسیار سختکوشی است و این موضوع را بخصوص در بازی اولش مقابل آلمان نشان داد. همان طور که ما هراسی از آن‌ها نداریم، قطعا تیم پوستک‌اوغلو هم ازتیم من نمی‌ترسد. رقیب برای صعود باید پیروز شود پس به آب و آتش می‌زند و این موضوع برای ما بهترین فرصت را برای ایجاد ضدحمله با استفاده از بازیکنان سرعتی خط حمله به وجود می‌آورد.قصد دارم در این بازی از براوو در دروازه بهره ببرم.

آنجه پوستک‌اوغلو، سرمربی تیم ملی استرالیا بازیکنانش را به جدی گرفتن این بازی فرا خواند و گفت: دراین بازی چشم امیدمان به تیم کاهیل باتجربه است. کاپیتان صدمین بازی ملی خودش را انجام می‌دهد و با روحیه خاص ورزشکاری و تجربه‌ای که از حضور در ۳ جام‌جهانی آموخته، قطعا عصای دست ما خواهد شد. اگر کاهیل را در ترکیب اصلی دیدید، شک نکنید که لایق حضور در ابتدای بازی بوده است! باید در این بازی پیروز شویم. شیلی تیم سازمان‌یافته‌ای است و در کارهای تهاجمی قدرتمند نشان می‌دهد. ما قصد داریم از خلاهای خط دفاعی رقیب برای گلزنی استفاده کنیم./تسنیم

پاسخی بگذارید