سومین بازیکن ایرانی در راه لیگ برتر هلند؛
تاریخ: ۱:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۴
نام نویسنده: علی احمدی
مدافع مازندرانی تیم ملی به خرونیخن می‌پیوندد؟

مدافع تیم ملی نوجوانان مورد توجه یک تیم لیگ برتری از هلند قرار گرفته است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امیرحسین اسماعیل‌زاده مدافع چپ تیم ملی نوجوانان و تیم فوتبال پیکان این روزها مورد توجه باشگاه خرونیخن هلند قرار گرفته و برای حضور در تمرینات این تیم به زودی راهی هلند خواهد شد.

اسماعیل‌زاده متولد ۵ بهمن ۷۸ مازندران است با وجود همراهی تیم جوانان پیکان به نوعی به سن میلادی همچنان در رده سنی نوجوانان قرار دارد و قرار است تیم ملی نوجوانان ایران را مهر ماه آینده در مسابقات جام جهانی نوجوانان که به میزبانی هند برگزار می‌شود، همراهی کنند.

بر همین اساس پدر امیرحسین اسماعیل‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد دعوت باشگاه لیگ برتری خرونیخن گفت: امیرحسین را برای حضور در تیم اول این باشگاه دعوت کرده‌اند و به نوعی قبول کردند تا پسرم ۲ هفته‌ای در کنار این تیم تمرین کند تا او را از لحاظ فنی، اخلاقی و رفتاری زیر نظر بگیرند. البته این موضوع متفاوت است با آنکه بگوییم امیرحسین به صورت تستی در هلند حاضر می‌شود و هرگز اینطور نیست چون او با هزینه تیم هلندی در تمرینات‌شان حاضر شده و اگر روند مثبت باشد به طور حتم برای عقد قرارداد با او اقدام خواهند کرد. البته با توجه به سن کم امیرحسین مطمئنا در صورتی که قراردادی منعقد شود به طور حتم ۴ یا ۵ ساله خواهد بود.

وی تاکید کرد: از سن ۶ سالگی امیرحسین در تیم‌های پدیده ساری و متین بابل زیر نظر خودم فوتبال بازی کرده و یک سال پیش به پیکان رسید. ضمن اینکه او در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا به عنوان بهترین بازیکن آسیا و همچنین در تورنمنتی که در بلاروس برگزار شد به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

پدر اسماعیل‌زاده در پایان گفت: امیر هاشمی‌مقدم مربی و استعدادیاب ایرانی فوتبال در هلند در جریان کارهای امیرحسین قرار دارد و با هماهنگی او به زودی راهی این کشور می‌شویم تا امیرحسین در تمرینات خرونیخن شرکت کند.

 

پاسخی بگذارید