آخرین وضعیت خونه به خونه بابل ؛
تاریخ: ۰:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۳
نام نویسنده: علی احمدی
از حضور رحمانی تا ماندگاری شش بازیکن فصل گذشته + تصاویر

شش تن از بازیکنان فصل گذشته تیم خونه به خونه مازندران که یکسال دیگر با این تیم قرارداد دارند در فصل جدید نیز با تیم همراه خواهند بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پس از تصمیم مالکان باشگاه خونه به خونه مازندران مبنی بر ادامه تیمداری در لیگ دسته اول فوتبال کشور، حسین رحمانی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد.

رحمانی طی دو فصل متوالی موفق شد همراه با تیم امید خونه به خونه قهرمان لیگ دسته اول و لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور شود تا از خود کارنامه ای درخشان در باشگاه خونه به خونه بر جای بگذارد.

این مربی چهار سال گذشته نیز در صعود تیم بزرگسالان خونه به خونه از لیگ سه به لیگ دو نقشی ارزنده ایفاء کرد.

گفتنی است، حسین رحمانی حدود ۱۵ بازیکن تیم امید خونه به خونه را به تیم بزرگسالان خونه به خونه فراخواند تا از این تیم به عنوان جوان ترین تیم فصل جدید لیگ یک فوتبال کشور یاد شود.

حسین رحمانی سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه شد

شش بازیکن فصل گذشته خونه به خونه مازندران در تیم ماندگار خواهند شد

شش تن از بازیکنان فصل گذشته تیم خونه به خونه مازندران که یکسال دیگر با این تیم قرارداد دارند در فصل جدید نیز با تیم همراه خواهند بود.

روح الله باقری، حمید کاظمی، مجتبی رمضانی، وفا هخامنش، میکائیل ایمن تراج و هادی خیری شش بازیکن فصل گذشته خونه به خونه، بابت قرارداد دوساله ای که با باشگاه دارند، تا پایان فصل جدید در تیم ماندگار خواهند شد.

گفتنی است، از تیم امید خونه به خونه که فصل گذشته مقتدرانه به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور دست یافتند نیز چند بازیکن به تیم بزرگسالان راه خواهند یافت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه، سایر بازیکنان هم پس از انتخاب سرمربی، به تیم اضافه خواهند شد.

 

تصاویر اولین روز تمرینات پیش فصل تیم فوتبال خونه به خونه مازندران/ عکاس:سیاوش اسدالله نیا

تیم فوتبال خونه به خونه مازندران که امسال سومین فصل حضورش در لیگ دسته اول کشور می باشد ساعت ۱۷ عصر امروز اولین تمرین خود را زیر نظر سرمربی جدید خود حسین رحمانی آغاز کرده است.

خونه به خونه ها پس از حضور بر سر مزار ابوی فقید برادران حسن زاده، اولین تمرین خود را با سلام و صلوات و قربانی کردن گوسفند توسط هواداران، در ورزشگاه هفت تیر بابل آغاز کردند.

بازیکنان ابتدا زیر نظر علیرضا امامی فر گرم کردند و سپس کار با توپ در دستور کار حسین رحمانی قرار گرفت.

گفتنی است، در اواسط تمرین حبیب امیری نیا رئیس اداره ورزش و جوانان بابل و مهدی علیجانزاده کاشی عضو شورای شهر بابل نیز در اواسط تمرین با حضور در ورزشگاه مشکلات ساختارب این ورزشگاه پیر را مورد بررسی و قول پیگیری بابت حل این مشکلات را دادند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه، ساعت ۱۷ فردا دومین تیم در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید