برآورده شدن خواسته نوشهری ها با خرید امتیاز جویبار ؛
تاریخ: ۲۲:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
نام نویسنده: مهدی رضی
شموشک نوشهر احیا شد + تصاویر

وی که خودش آرزوی احیای مجدد شموشک را داشت و در جهت احیای آن تلاش های زیادی را نیز انجام داد، خبر انتقال سهیمه جویباری ها به نوشهر را تایید کرد و از حضور سرمایه گذاری برای حضور قدرتمند شموشک در لیگ دسته دوم فوتبال کشور خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با انتقال امتیاز شهید کریمی جویبار به نوشهر ، بعد از مدت ها خواسته مردم فهیم و هواداران دوست داشتنی شموشک برآورده شد و نوشهری ها امسال می توانند به مانند سال های نچندان دور اما اینبار در لیگ دسته دوم فوتبال کشور خودنمایی کنند و قدرت خودشان را به رخ فوتبال کشور بکشانند.

شاید اگر هواداران دلسوز نوشهری نبودند شموشک خیلی سال پیش از یاد ها میرفت اما دغدغه های هواداران برای احیای نام بزرگ شموشک یک لحظه هم توقف نداشت و بارها با حمایت هایشان جهت احیای شموشک قدم های بزرگی برداشتند تا امروز نوشهر صاحب سهیمه لیگ دو شود.

تلاش شبانه روزی هوادارن نوشهری قابل ستایش است اما در این بین دغدغه مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران و مسئولین هیات فوتبال استان مازندران جهت احیای شموشک کمتر از هواداران متعصب نوشهری نبود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران از آماده شدن استادیوم مجهز نوشهری ها تا سه چهار ماه آینده خبر داد و اعلام کرد چمن این ورزشگاه نیز مصنوعی خواهد بود. وی که خودش آرزوی احیای مجدد شموشک را داشت و در جهت احیای آن تلاش های زیادی را نیز انجام داد، خبر انتقال سهیمه جویباری ها به نوشهر را تایید کرد و از حضور سرمایه گذاری برای حضور قدرتمند شموشک در لیگ دسته دوم فوتبال کشور خبر داد.

نوشهری ها که چند روزی است با خبر لیگ دویی شدن شان خوشحال از احیای نام شموشک هستند ، عصر امروز به استادیوم مجهز و در حال تعمیرشان رفتند . جمعی از هواداران و دلسوختگان نوشهر که دغدغه شان حضور موفق شموشک در لیگ دسته دوم فوتبال کشور است به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان این شهر برای آماده شدن هر چه زودتر استادیوم به آب و آتش میزنند.

امیدواریم نوشهری ها مثل همیشه قدر نام شموشک را بدانند و در لیگ دسته دوم فوتبال کشور نیز موفق ظاهر شوند تا شموشک را به جایگاه اصلی اش در سطح اول فوتبال کشور برسانند.

 

پاسخی بگذارید