تاریخ: ۱۶:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی روز گذشته اعلام کرد دیگر باشگاه با شفیعی مذاکره نکند چرا که به خاطر رفتارهایی که انجام داده نیازی به حضور این بازیکن ندارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تراکتورسازی با توجه به محرومیت از نقل و انتقالات تابستانی تمام تمرکز خود را روی تمدید قرارداد با بازیکنان فصل قبل گذاشت.

در این بین تنها بازیکنی که تراکتورسازی برای عقد قرارداد با او به مشکل خورد خالد شفیعی بود. تراکتورسازی با توجه به نیازی که داشت مذاکرات زیادی با این بازیکن انجام داد.

شفیعی در ابتدا خواهان امضا قرارداد به مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون تومان شد که این مبلغ ۲ برابر رقم قرارداد این بازیکن در فصل قبل بود.

باشگاه تراکتورسازی با توجه به اینکه رقم پیشنهادی شفیعی خیلی بالا بود با این مسئله مخالفت کرد و خواستار کاهش این مبلغ شد که در نهایت شفیعی تا رقم یک میلیارد و سیصد میلیون تومان تخفیف داد.

با توجه به اینکه اگر تراکتورسازی با این رقم موافقت می‌کرد شفیعی گرانترین بازیکن این باشگاه می‌شد باز هم مذاکرات را ادامه دادند تا اینکه روی رقم یک میلیارد و صد و پنجاه میلیون با صد و پنجاه میلیون آپشن توافق کردند. همچنین قرار شد شفیعی هم مثل سایر بازیکن مطالبات گذشته خود را دریافت کند. مطالبات این بازیکن مبلغی حدود ۷۰۰ میلیون تومان بود.

در همین راستا بعد از صحبت‌هایی که روز چهارشنبه یحیی گل‌محمدی با این بازیکن انجام داد قرار شد شفیعی عصر پنج‌شنبه به تهران سفر کند و با مدیرعامل تراکتورسازی مذاکره کرده و امضا قرارداد کند.

شفیعی در صحبتی که با مسئولان تراکتورسازی داشت اعلام کرد ابتدا چک‌ مطالبات خود را دریافت می‌کند و هر زمان که این چک‌ وصول شد قراردادش را امضا خواهد کرد که این مسئله با مخالفت مسئولان تراکتورسازی همراه شد. بعد از این صحبت‌ها شفیعی تلفن همراهش را از دسترس خارج می‌کند و هر چه مسئولان باشگاه با او تماس می‌گیرند نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود.

با توجه به اینکه گل‌محمدی خودش با شفیعی تماس گرفته بود و توافق نهایی را دو طرف انجام دادند وقتی شفیعی این اقدام اخیر را انجام داد قید حضور این بازیکن را زد و در صحبتی که کرد به صراحت گفت دیگر نیازی به این بازیکن ندارد.

جالب است که باشگاه استقلال هم به دلیل پاسخ منفی چند روز قبل پژمان منتظری دنبال خالد شفیعی بود اما به یکباره منتظری بار دیگر پای میز مذاکره با استقلالی ها نشست تا حضور خالد شفیعی در جمع آبی پوشان هم منتفی شود. گفته می شود شفیعی راهی کره جنوبی شده است تا فوتبالش را در شرق آسیا ادامه دهد.

/فارس

پاسخی بگذارید