تاریخ: ۱۶:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

نشست فنی نوزدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی جوانان جهان با حضور سرپرستان و سرمربیان تیم ها در جمهوری چک برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر ۲۱ سال جهان با حضور ۱۶ تیم برتر از دوم تا یازدهم تیرماه به میزبانی جمهوری چک و در شهرهای «چسکه بوجویتسه» و «برنو» برگزار می شود. تیم والیبال جوانان ایران در دور مقدماتی این رقابت ها در گروه سوم با تیم های ایتالیا، آرژانتین و اوکراین همگروه است.

نشست فنی (تکنیکال میتینگ) این دوره از مسابقات در شهر چسکه بوجویتسه با حضور سرپرستان و سرمربیان تیم ها برگزار شد. مسئولان برگزار کننده رقابت ها در ابتدا به تیم ها خیرمقدم گفتند و سپس توضیحاتی را درخصوص نحوه برگزاری مسابقات ارائه کردند.

این دوره از رقابت ها ویدئوچک ندارد، اما تعویض ها از سوی تبلت مخصوص اعلام می شود. از دیگر نکاتی که در این جلسه به آن اشاره شد، این است که رقابت های جوانان هیچ قانون آزمایشی ندارد و تمام مقررات بر اساس قانون همیشگی فدراسیون جهانی والیبال است.

اسامی بازیکنان تیم والیبال جوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان به شرح زیر است:

جواد کریمی، علی رمضانی، رسول آقچه لی، پوریا یلی، امیرحسین اسفندیار، اسماعیل مسافر، شایان شاهسوند، میثم صالحی، علی اصغر مجرد، علی یوسف پور، طیب عینی و اسماعیل طالبی

اکبر محمدی (سرپرست)، بهروز عطایی (سرمربی) مسعود آرمات، علیرضا طلوع کیان، احمد لاهوتی (مربیان)، حسین خوریانی (آنالیزور)، مهدی احمدی (پزشک) و محمود محمدی (ماساژور) اعضای کادر فنی تیم ملی در مسابقات قهرمانی جوانان جهان هستند./مهر

پاسخی بگذارید