تاریخ: ۱۵:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

شهردار کازان ماجرای دیدار با ستاره تیم‌ملی فوتبال پرتغال هنگام حضور در این شهر برای بازی جام کنفدراسیون‌ها و آرزوی او در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه را اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ایزور متسشین در جمع خبرنگاران مرکز سرویس رسانه‌ای جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه گفت: رئیس فدراسیون‌ فوتبال پرتغال و کریستیانو رونالدو از اقامت چند روزه در کازان راضی و خوشحال بودند. رونالدو ورزشگاه کازان را دوست داشت و به اتفاق رئیس فدراسیون فوتبال پرتغال آرزو کردند تا ضمن راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازی‌های خود را در ورزشگاه کازان برگزار کنند.

شهردار کازان درباره میزان رضایت‌مندی فیفا از میزبانی این شهر در جام کنفدراسیون‌ها اظهار داشت: اینفانتینو (رئیس فیفا) کارهای صورت‌گرفته در کازان را مورد ستایش قرار داد و از ما به خاطر آنها قدردانی کرد.

تیم ملی روسیه پس از برگزاری ۲ بازی مرحله گروهی برابر نیوزیلند در ورزشگاه‌های سن پترزبورگ و مسکو سومین بازی خود با مکزیک را باید در کازان برگزار کند.

ایزور متسشین با اشاره به این بازی حساس تیم ملی روسیه گفت: انرژی هواداران در ورزشگاه کازان باید به کمک روسیه جهت پیروزی برابر مکزیک و صعود به یک‌چهارم نهایی جام کنفدراسیون‌ها بیاید.

وی در رابطه با طرح گرافیکی کریستیانو رونالدو در یکی از ساختمان‌های روبه‌روی هتل محل اقامت تیم ملی فوتبال پرتغال در شهر کازان هم گفت: پیش از آغاز جام کنفدراسیون‌ها هتل محل اقامت پرتغالی‌ها را بررسی کردم و پرسیدم رونالدو در کدام اتاق مستقر خواهد شد. دیدم که از پنجره اتاق دید خوبی به اطراف وجود ندارد و بنابراین طرح گرافیکی بزرگ رونالدو در یکی از ساختمان‌‌های روبروی هتل ایجاد شد. در حال حاضر اگر مردم بخواهند این هتل را اجاره کنند می‌دانند که رونالدو در آن اقامت داشته است. با این حساب این هتل باید به من بابت کافه‌اش ۵۰ درصد تخفیف بدهد!

شهردار کازان در خاتمه با اشاره به صحبت رو در روی خود با رونالدو گفت: پیش از بازی پرتغال برابر مکزیک با رونالدو صحبت کردم. فکر می‌کردم او دست‌نیافتنی است اما متوجه شدم که دید بازی دارد و بسیار روشنفکر است. با هم به زمین بازی رفتیم و همانند سایر اعضای تیم ملی فوتبال پرتغال انسان خوبی بود./تسنیم

پاسخی بگذارید