تاریخ: ۱۵:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تراکتورسازی تبریز از مسئولان این باشگاه درخواست کرد با توجه به بدقولی‌های مکرر و رفتارهای غیرحرفه‌ای خالد شفیعی که با گذشت چند هفته حاضر به تمدید قراردادش نشده اقدامی برای تمدید قرارداد این بازیکن نکنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، یحیی گل‌محمدی با توجه به درخواست مالی قابل توجه خالد شفیعی که حتی مورد پذیرش مسئولان باشگاه قرار گرفته بود و باز هم منجر به حضور شفیعی و تمدید قرارداد این بازیکن نشد به تراکتوری‌ها اعلام کرد دیگر علاقه‌ای به حضور شفیعی در این تیم ندارد و درخواست کرد تماس‌های باشگاه برای تمدید قرارداد متوقف شود.

این در حالی است که مسئولان باشگاه تراکتورسازی روز پنج‌شنبه کلیه شرایط مورد نظر شفیعی را پذیرفته بودند و طبق وعده قبلی در انتظار حضور این بازیکن برای تمدید قرارداد و دریافت کلیه مطالبات گذشته همچنین چک پیش‌پرداخت فصل جدید بودند اما این بازیکن باز هم برای تمدید قرارداد حاضر نشد.

بر همین اساس گل‌محمدی به مسئولان باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که با توجه به رفتارهای غیرحرفه‌ای این بازیکن دیگر اقدامی برای تمدید قرارداد وی صورت نپذیرد./تسنیم

پاسخی بگذارید