تاریخ: ۱۵:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

با وجود تأکید وزارت ورزش و جوانان بر انتخاب اعضای هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال تا پایان خرداد ماه این موضوع رخ نداد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مدت‌هاست که وزارت ورزش و جوانان اعلام می‌کند اعضای هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تا پایان خرداد ماه معرفی می‌شوند اما این اتفاق رخ نداد.

استقلال خیلی وقت است که عملاً هیئت مدیره به معنای واقعی کلمه ندارد. رضا افتخاری، حسن زمانی و مسعود معینی سه عضو هیئت مدیره آبی‌پوشان هستند. در پرسپولیس اما شرایط کمی بهتر است و جعفر کاشانی، محمدرضا زادمهر، علی اکبر طاهری، حمیدرضا گرشاسبی و فرشید گل‌زاده اعضای هیئت مدیره سرخپوشان را تشکیل می‌دهند اگر چه زادمهر استعفا کرده است.

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش در چند وقت اخیر بارها به این موضوع تاکید کرده‌اند که اعضای هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال تا پایان خرداد ماه ۹۶ «ترمیم» می‌شوند. این اتفاق از آن جهت حائز اهمیت است که تمام کارهای باشگاه باید با نظر هیئت مدیره صورت پذیرد.

در زیر نگاهی به اظهارات اخیر وزیر ورزش و معاون وی می‌اندازیم که تأکید کرده‌اند اعضای هیئت مدیره دو باشگاه در پایان خرداد ماه معرفی خواهند شد.

مسعود سلطانی‌فر ۱۳ اردیبهشت ۹۶: لیگ برتر که تمام شود، فرصتی وجود دارد که می‌توان در این باره اقدام کرد. احتمالاً تغییرات در هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال پس از انتخابات ریاست جمهوری صورت خواهد گرفت. (توضیح تسنیم: انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت برگزار شد.)

محمدرضا داورزنی ۳ خرداد ۹۶: یکی از اشکالاتی که در چند ماه اخیر پیش آمد، ناقص بودن هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال بود و وظیفه وزارت ورزش این است که در یکی دو هفته آینده هیئت مدیره این دو باشگاه ترمیم شود.

محمدرضا داورزنی ۵ خرداد ۹۶: در یکی دو هفته آینده اعضای هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ترمیم خواهند شد، سپس آنها اگر خواستند تغییراتی در مدیریت باشگاه داشته باشند، آن را اعمال خواهند کرد.

محمدرضا داورزنی ۱۰ خرداد ۹۶: بحث «ترمیم» هیئت مدیره مطرح است نه «تغییر» و این کار در حال انجام است و احتمالا تا هفت، هشت یا ۱۰ روز آینده اعضای جدید توسط سلطانی‌فر معرفی می‌شوند.

محمدرضا داورزنی ۲۲ خرداد ۹۶: با توجه به روند کار حداکثر تا پایان خردادماه فهرست هیئت مدیره دو باشگاه نهایی و اعلام خواهد شد. طبق گفته وزیر، قطعا تا پایان خردادماه هیئت مدیره این دو باشگاه معرفی می‌شود.

مسعود سلطانی‌فر ۲۳ خرداد ۹۶: من بارها به این سؤال پاسخ داده‌ام اما شما همیشه این سؤال را می‌پرسید. هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال تا آخر خرداد ترمیم می‌شود.

محمدرضا داورزنی ۳۰ خرداد ۹۶: نهایتاً ظرف دو تا سه روز آینده اسامی نهایی هیئت مدیره سرخابی‌ها اعلام خواهد شد.

به گزارش تسنیم، مسعود سلطانی‌فر که از خبرنگاران گلایه کرده و گفته بود: «من بارها به این سؤال پاسخ داده‌ام اما شما همیشه این سؤال را می‌پرسید»، حال باید به این سؤال پاسخ دهد که چگونه «بارها» گفته بود اعضای هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال تا پایان خرداد معرفی (ترمیم) می‌شوند، اما این اتفاق رخ نداد؟ آیا حالا رسانه‌ها و هواداران حق ندارند بپرسند «بارها» تکرار این جمله از سوی وزیر ورزش چه فایده‌ای دارد وقتی این گفته به عمل تبدیل نمی‌شود و در حد همان حرف باقی می‌ماند؟ دلیل خُلف وعده وزارت ورزش و جوانان چیست و چرا با وجود اینکه «بارها» وعده داده و «بارها» سؤال پرسیده شده، هنوز هیئت مدیره سرخابی‌ها معرفی نشده‌اند؟/تسنیم

پاسخی بگذارید