تاریخ: ۱۵:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم ملی والیبال پاکستان گفت: زمان کمی برای تمرین در اختیار داریم و شب‌ها هم به سختی تمرین می‌کنیم، ولی سایر کشورها از دو سال قبل برای مسابقات قهرمانی آسیا برنامه‌ریزی کرده‌اند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فدراسیون والیبال پاکستان قصد دارد ماه آینده تیم ملی این کشور را برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی کوتاه مدت به ایران یا تایلند اعزام کند. محمد یعقوب، رئیس فدراسیون والیبال پاکستان در این زمینه اظهار داشت: ایران یکی از گزینه‌های ما برای برگزاری اردوست. همچنین ما از فدراسیون والیبال تایلند هم خواسته‌ایم تا پذیرای ما باشند، چون می‌توانیم از تایلند برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به راحتی به اندونزی برویم.

مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از ۲ تا ۱۰ مرداد در اندونزی برگزار می‌شود.

تیم ملی پاکستان در حال حاضر در سالن لیاقت شهر اسلام‌آباد و زیر نظر حمید موحدی، مربی ایرانی‌اش تمرین می‌کند.

موحدی به یکی از رسانه‌های پاکستانی اظهار داشت: ما زمان کمی برای تمرین در اختیار داریم و شب‌ها هم به سختی تمرین می‌کنیم، ولی سایر کشورها از دو سال قبل برای مسابقات قهرمانی آسیا برنامه‌ریزی کرده‌اند. ژاپن، ایران، چین، چین تایپه، استرالیا، قطر و قزاقستان در لیگ جهانی بازی می‌کنند و می‌دانید که حضور در این مسابقات چقدر برای بازیکنان آنها مفید است. این تیم‌ها در وضعیت آمادگی خوبی قرار دارند و بازی با آنها آسان نخواهد بود.

تیم ملی پاکستان یکی از ۱۴ تیم حاضر در مسابقات قهرمانی آسیاست و در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ایران و چین تایپه روبه‌رو خواهد شد. تیم‌های اندونزی، قطر و قزاقستان در گروه A، ژاپن، کره جنوبی، ویتنام و سری‌لانکا در گروه C و استرالیا، چین، تایلند و هنگ کنگ در گروه D  با هم رقابت می‌کنند. هشت تیم برتر این مسابقات، جواز حضور در آسیا کاپ ۲۰۱۸ که در چین تایپه برگزار می‌شود را به دست می‌آورند.

موحدی ادامه داد: تیم چین تایپه تا چند سال پیش، تیم خطرناکی نبود و به راحتی از پاکستان شکست می‌خورد، ولی آنها حالا تیم قدرتمندی هستند. چین تایپه پیشرفت زیادی کرده و این نشان می‌دهد که برنامه ریزی بسیار خوبی داشته‌اند. ما تلاش می‌کنیم که برای حریفان یک غافلگیری باشیم./تسنیم

پاسخی بگذارید