تاریخ: ۱۵:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن پیشین تیم تراکتورسازی می‌گوید که شرایط این تیم نباید به‌طوری باشد که بازیکنان برای آن «ناز» کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فردین عابدینی درباره سقوط تیم ماشین‌سازی به لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، اظهار داشت: ماشین‌سازی جزو قدیمی‌ترین تیم‌های کشور است و پتانسسل‌های زیادی دارد. حمایت‌های خوبی هم از این تیم انجام شد، اما یکسری مسائل دست‌به‌دست هم داد تا به لیگ دسته اول سقوط کند. وقتی تیم سقوط می‌کند، همه مقصر هستند و نمی‌شود تنها یک عامل را باعث سقوط تیم دانست.

وی با اشاره اظهارات سرپرست فصل گذشته تیم‌ ماشین‌سازی و بی‌عقل خطاب کردن بازیکنان این تیم، خاطرنشان کرد: من اصلاً نمی‌دانم آقای خاکزاد چرا این حرف‌ها را گفته است. او شاید عصبانی شده و این صحبت‌ها را انجام داده است، وگرنه همیشه از ما حمایت می‌کرد. اصلاً این حرف‌ها در حد شخصیت او نیست. من به بقیه کاری ندارم، اما همیشه با جان و دل برای ماشین‌سازی بازی کردم. اینکه یک بازیکن کم کاری کند، اصلاً قابل پذیرش نیست.

عابدینی در مورد مطلبی که در فضای مجازی راجع‌به وضعیت تیم تراکتورسازی منتشر کرده بود و اینکه آیا منظور او از این مطلب سعید آقایی بود یا خیر، گفت: تراکتورسازی تیم بزرگی است و من هم سال‌ها در آن بازی کردم. شرایط تراکتورسازی نباید طوری نباشد که بازیکن برای آن ناز کند. سعید دوست صمیمی‌ام است، اما من در زندگی او نیستم. سعید آقایی شاید شرایط زندگی‌اش متفاوت است. زمانی که آن مطلب را منتشر کردم و دیدم همه به آقایی فحاشی می‌کنند، کامنت‌ها را بستم. او سال‌ها برای تراکتورسازی زحمت کشیده و نسبت دادن این حرف‌ها به سعید اصلاً خوب نیست.

بازیکن سابق تیم تراکتورسازی درباره مشکلات کنونی این تیم یادآور شد: من دلم برای تراکتورسازی می‌سوزد که چرا با آن عظمتش، حالا باید یک عده زیر پای تیم را خالی کنند. تراکتورسازی بزرگی است و مردم نگران تیم محبوب‌شان هستند که امیدوارم در قبال آن تصمیمات خوبی گرفته است. نمی‌دانم در این مقطع چه کاری می‌توانم برای تیم شهرم انجام بدهم، اما حاضرم سال آینده از روی سکوها تیم را تشویق کنم. حتی می‌توانم نیم‌فصل بیرون بنشینم و در نیم‌فصل به تراکتورسازی بپیوندم. این تنها کمکی است که می‌توانم به تراکتورسازی بکنم./تسنیم

پاسخی بگذارید