تاریخ: ۱۵:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران اعلام کرد که این باشگاه برای انتخاب جانشین گادوین منشا هفت بازیکن خارجی را در نظر گرفته است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجید جلالی  درخصوص شرایط پیکان در فصل نقل‌وانتقالات گفت: ما در حال بستن یک تیم جوان هستیم، تیمی مستعد که می‌تواند در فصل آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. پیکان نسبت به فصل قبل خیلی جوان‌تر خواهد شد. ما هشت بازیکن جوان و مستعد را به خدمت گرفتیم و در واقع این تیم، یک تیم برای آینده است. امیدوارم این جوان‌ها در فصل جدید خودشان را نشان دهند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پیکان در آینده باز هم بازیکن لیگ برتری جذب خواهد کرد یا خیر، اظهار داشت: هنوز چیزی مشخص نیست. ما دو بازیکن به‌عنوان سهمیه لیگ برتری به خدمت گرفته‌ایم و بعید می‌دانم که در جذب بازیکنان لیگ برتری شش سهمیه‌مان را پر کنیم. همان‌طور که گفتم ما تیم را جوان‌تر کرده‌ایم و نفرات جدید می‌توانند در فصل جدید عملکرد خوبی داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران با اشاره به اهداف تیمش در فصل پیش‌رو خاطر نشان کرد: هدف ما این است که در نیمه بالای جدول قرار بگیریم و تلاش می‌کنیم تا بهترین نتایج را کسب کنیم.

جلالی درمورد اینکه چه کسی جانشین منشا خواهد شد، گفت: ما از میان ۱۵۰ بازیکن درنهایت توانستیم به هفت گزینه نهایی دست پیدا کنیم و در حال حاضر مشغول بررسی شرایط این هفت بازیکن هستیم تا مهاجم موردنظرمان را انتخاب کنیم./تسنیم

پاسخی بگذارید