تاریخ: ۹:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

نماینده مدعی مالکیت باشگاه تراکتورسازی با صدور بیانیه‌ای، از مسئولان خواست هرچه زودتر این باشگاه را بدون بدهی انباشت پس بدهند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با گذشت ۳۰  روز از ابلاغ نامه فدراسیون فوتبال به باشگاه تراکتور سازی مبنی بر مالکیت ناصر شفق و تعیین مهلت یک هفته ای برای ارائه مدارک هنوز هیچ سند معتبری  از سوی این باشگاه به فدراسیون ارسال نشده است. به همین سبب سید مهدی فاطمی نماینده ناصر شفق بیانیه ای صادر و طی آن از مسئولان خواست تا نسبت به تحویل باشگاه به ناصر شفق تسریع به عمل آورند.

در این بیانیه آمده است:

«متاسفانه انگار رعایت  قانون در کشورمان متناسب با افراد و وابستگی آنان به جایگاه و نهادهای مختلف متغییر می باشد واین فرا قانونی بودن  و با امر و نهی های بی پایان دست از باشگاه مردمی تراکتورسازی برنمی دارند؛ نه تمایل دارند که شفاف همه انچه گذشته  و بوده را مردم بدانند و نه حاضرند از قانون تمکین نمایند. تیمی که بر اساس اسناد و مدارک، مالک دارد و مراجع معتبر و ذی صلاح برمالکیت آن صحه گذاشته اند، گویی بازیچه ای بیش برایشان نیست و همواره خود را بالاتر از همه قوانین تصور می کنند.»

در بخشی دیگر از این بیانیه آمده است: «سابقه دو فصل مدیریت شفق بر تراکتور خود گویای همه ناگفتنی هاست. آنجا که بعد از هشت سال از لیگ یک به لیگ برتر آمده و در اولین فصل حضور جدای از انجام بازی های زیبا، نمایشی تحسین برانگیز از فرهنگ فاخر و اصیل تماشاگران را شاهد بودیم. بدون شک باشگاه و تماشاگران در آن سالها هیچگاه خود را جدای از یکدیگر نیافتند. چنین فضای بی بدیل و چشم نواز، حسادت ها را برانگیخت و مسائلی دروغین را دستاویز قرار داده تا شفق به سان آن مادری  که برای دو نیم نشدن فرزندش مجبور به چشم پوشی از حق خود شود تا این طفل ازبین نرود، باشگاه را در بهترین شرایط ممکن با صدهزار تماشاگر مجبور به تحویل دادن کند تا گذر ایام خود بهترین گواه بر نادرستی ادعاهای واهی باشد. بطور مثال محرومیت از دو پنجره نقل وانتقالات نمونه توان مدیریتی و بی مبالاتی در حق باشگاه بزرگ تراکتورسازی و هواداران پرشور آن است.

امروز که به لطف خدا و به همت همه ارکان نظام جمهوری اسلامی امنیت وآرامش  بر سرتاسر ایران اسلامی برقرارشده است، این حق قانونی مالک باشگاه است که باشگاه را همانگونه که  در سال١٣٨٩ ستاندند، همانطور هم بدون بدهی انباشت پس بدهند. یقینا روزهای اقتدار و بزرگی این اسطوره بی همتای دیار ستار خان و شهیدان باکری با حمایت همه مردم و مسئولان دلسوز کشوری  و استانی فرا رسیده و چرخهای این عشق سرخ فوتبال ایران و آسیا را به فتح خود در خواهد آورد.»/مهر

پاسخی بگذارید