تاریخ: ۹:۴۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال می‌گوید این تیم به یک مدافق وسط نیاز دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت باشگاه استقلال، بهتاش فریبا درباره شرایط استقلال در شروع تمرینات گفت: سه روز از شروع تمرینات استقلال می گذرد و در ابتدای فصل روزهای ابتدایی به جمع کردن بازیکنان و تکمیل شدن تیم اختصاص دارد. در حال حاضر امید ابراهیمی تنها مصدوم استقلال است و بقیه بازیکنان در اخیار کادرفنی هستند. همچنین میک مک درموت نیز به کادرفنی ما اضافه شده است. بازیکنان روحیه بالایی دارند و تمرینات جدیدی نیز به آنها داده شده تا با شادابی به استقبال فصل بروند.

او افزود: بازیکنان صبح روز چهارشنبه وزنه زدند و عصر نیز یک جلسه تمرین خواهند داشت. برنامه تمرینی تیم مشخص شده و در بعضی از روزهای دو جلسه تمرین خواهیم داشت تا آماده لیگ شویم.

فریبا در ادامه عنوان کرد: من نام دوران پیش فصل را برای کادر فنی ماه عسل گذاشته ام. هر چند در این دوران بازیکنان فشار زیادی را تحمل می کنند و سخت ترین روزهای فصل را سپری می کنند اما کادرفنی به دلیل عدم برگزاری مسابقات فشار کمتری را تحمل می کند و اکنون ماه عسل آنها است. ما در دهه اول تیر ماه در تهران تمرینات خود را پیگیری می کنیم و بعد از آن راهی ارمنستان می شویم تا ضمن برگزاری اردو، یک یا دو بازی دوستانه داشته باشیم.

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال در ادامه درباره نقل و انتقالات این تیم، گفت: نقل و انتقالات خوبی داشتیم. از آقایان افتخاری و توفیقی تشکر می کنم و به قول آقای منصوریان تیم نقل و انتقالاتی ما در تابستان خوب عمل کردند. یک سری از بازیکنان البته در پایان قرارداد خود بودند و حضور یا عدم حضور آنها دست باشگاه نیست و می توانند برای آینده خود تصمیم بگیرند. کاوه رضایی نیز از این دست از بازیکنان بود که یک سال برای ما زحمت کشید و در نهایت ترجیح داد راهی فوتبال اروپا شود و ما نیز برای او آرزوی موفقیت داریم.

فریبا افزود:پیش از این به آقای منصوریان گفته بودم که روی منتظری حساب باز نکند. در قطر که ما وضعیت منتظری و جباری را دیدیم و حرف های آنها را شنیدیم، به منصوریان گفتم آنها به آسانی قطر را رها نمی کنند و با یک پیشنهاد معمولی نیز در این کشور می مانند. آرامش، امکانات و راحتی خانواده بازیکنان از عواملی است که باعث می شود قطر را رها نکنند. در هر صورت ما یک بازیکن در دفاع وسط لازم داریم و باید طی روزهای آینده جذب کنیم.

او در پایان درباره اضافه شدن میک مک درموت به استقلال گفت: او قطعا به ما کمک می کند. در سال هایی که در ایران حضور داشته نشان داده که کی روش الکی دست روی کسی نمی گذارد. او قطعا بدنساز بزرگی است و در امور فنی نیز تجربه کافی برای کمک به ما را دارد و در سال جاری کمک استقلال خواهد بود./مهر

پاسخی بگذارید