تاریخ: ۹:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تمرین عصر امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال استقلال در کمپ ناصر حجازی برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تمرین امروز آبی‌پوشان از ساعت ۱۸:۳۰ در محل کمپ مرحوم ناصر حجازی آغاز شد.

* قبل از شروع تمرین، علیرضا منصوریان با بازیکنان جدید تیمش خوش و بش کرد.

* مهدی قائدی بازیکن جوان استقلال که در فصل جدید به استقلال پیوسته است، در تمرین امروز حضور یافت. منصوریان پس از چند دقیقه صحبت با این بازیکن، او را به کاپیتان‌های استقلال معرفی کرد. در ادامه نیز سید مهدی رحمتی دقایقی با قائدی صحبت کرد.

* به هنگام ورود بازیکنان به زمین تمرین، یکی از هواداران به وریا غفوری گفت که چگونه با وجود مصدومیت، در تمرینات شرکت می‌کند. این حرف با واکنش شدید منصوریان مواجه شد  و سرمربی استقلال گفت که هواداران به بازیکنان استقلال تیکه‌پرانی نکنند.

* کار با توپ و انجام حرکات زیر نظر مربی بدنساز از بخش‌های ابتدایی تمرین امروز بود. بازیکنان سپس در دو گروه کارهای سرعتی را انجام دادند.

* نزدیک به ۱۰۰ تماشاگر این تمرین را از نزدیک تماشا کردند.

* بازیکنان در نصف زمین، فوتبال با دروازه‌های کوچک را بازی کردند. این در حالی بود که قائدی به دویدن دور زمین زیر نظر علی چینی مشغول بود و در ادامه نیز روزبه چشمی به او ملحق شد.

* فوتبال درون تیمی در کل زمین، آیتم بعدی تمرین امروز بود. در صحنه‌ای از این بخش، فرشید باقری تکل محکمی روی پاس داروش شجاعیان زد که شجاعیان موفق به عبور از این بازیکن شد و مورد تشویق هواداران قرار گرفت. بازیکنان استقلال این بازی دستگرمی را جدی گرفته بودند، به‌طوری‌که چند برخورد محکم بین آنها رخ داد و حتی یکی از بازیکنان امید این تیم دچار مصدومیت خفیف شد که البته خیلی زود به زمین بازگشت.

* کادر فنی جلسه‌ای را با رحمتی در میانه زمین برگزار کرد. اعضای این کادر سپس به سمت یکی از دروازه‌ها شو‌تزنی کردند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید