فوتبال جام کنفدراسیونها؛
تاریخ: ۹:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۱
نام نویسنده: روح الله سلطانی
مکزیک به سختی بر نیوزلند غلبه کرد

تیم ملی فوتبال مکزیک در ادامه رقابت های جام کنفدراسیونها به سختی و با حساب دو بر یک از سد نیوزلند عبور کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،چهارشنبه شب و در ادامه جام کنفدراسیونها که به میزبانی روسیه درحال برگزاری است، تیم های مکزیک و نیوزلند از گروه نخست و در شهر «سوچی» به مصاف هم رفتند.
این دیدار درحالی آغاز به کار کرد که هر دو تیم برای افزایش شانس صعود باید به پیروزی دست می یافتند.
در نیمه نخست و درحالی که مکزیک بر روند بازی تسلط بیشتری داشت، این نیوزلند بود که برخلاف روند بازی در دقیقه ۴۳ با ضربه «کریس وود» به گل دست یافت.
در نیمه دوم، مکزیکی ها که نمی خواستند امیدهای خود را برای صعود از دست بدهند بر شدت حملات افزودند و در دقیقه ۵۴ توسط «رائول خیمنز» به گل تساوی دست یافتند.
مکزیک در ادامه نیز حملات مختلفی را روی دروازه نماینده اقیانوسیه طراحی کرد و در دقیقه ۷۲ «رالتا مورونس» گل دوم و برتری این تیم را به ثمر رساند.
در نهایت مکزیک در این دیدار ۲ بر یک پیروز شد و جمع امتیازات خود را به عدد چهار رساند و نیوزلند با قبول دومین شکست خود بدون امتیاز باقی ماند.
در دیگر دیدار این گروه، چهارشنبه شب تیم ملی پرتغال با تک گل «کریستیانو رونالدو» مقابل روسیه میزبان مسابقات غلبه کرد و چهار امتیازی شد و روسیه نیز سه امتیازی باقی ماند.
**جدول رده بندی گروه نخست:
۱-مکزیک / ۲ بازی / ۴ امتیاز
۲-پرتغال / ۲ بازی / ۴ امتیاز
۳-روسیه / ۲ بازی / ۳ امتیاز
۴-نیوزلند / ۲ بازی / صفر امتیاز
پنجشنبه شب و از گروه دوم، تیم های شیلی و کامرون از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به مصاف هم می روند و سپس از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه آلمان و شیلی با قضاوت «علیرضا فغانی» و کمک های «رضا سخندان» و «محمدرضا منصوری» دیدار می کنند.
این مسابقات هر چهار سال در حضور قهرمانان قاره های مختلف، میزبان جام جهانی و قهرمان جام جهانی دوره گذشته برگزار می شود.
در گروه نخست، روسیه، پرتغال، مکزیک و نیوزلند حضور دارند و در گروه دوم آلمان، شیلی، کامرون و استرالیا رقابت می کنند.

پاسخی بگذارید