ادامه کش مکش های صابر و پروین ؛
تاریخ: ۲۳:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
نام نویسنده: المیرا قاسم تبار
صحبت های میرقربانی در خطاب به مردم بابلسر:دروغ های بزرگ جهت ضعیف کردن شهر !

در خصوص موضوع پایان کار باید بگویم که پایان کار شهرداری اصلا مال من نبوده و مال مادرم بوده است. به خدا قسم می خورم خود همین شخص در حضور آقای رحیمیان و آقایی در جلسه چهار نفره پیش فصل عنوان کرد که ما پول نداریم برای سرمربی بدهیم و در ازای زحمت امسال شما کار شهرداری را حل می کنیم و ما آن را پرداخت می کنیم و همین کار هم در مقابل کاری که من برای تیم کردم تقریبا یک چهارم دستمزدم بود که به امام حسین قسم تا به امروز انجام نشد و این آقا مانع شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،این روز ها کش مکش های یکی از اعضای شورای شهر بابلسر و سرمربی موفق تیم فوتبال شهدای بابلسر سوژه عجیب فوتبالی ها مازندران شده است و تا جایی که بازیکنان این تیم نیز به نشانه اعتراض به صحبت های یکی از اعضای شورای شهر بابلسر واکنش نشان دادند.اما صابر میرقربانی با ارسال پیامی به پایگاه خبری ورزشی مازند اسپرت، جوابیه ای در پاسخ به صحبت ها و انتقادات پروین(مشاهده متن خبر ) ، عضور شورای شهر بابلسر ارسال کرد.

متن های مرتبط :

عاقبت سیاسی بازی بابلسری ها؛تنها نماینده موفق فوتبال مازندران در آستانه فروش و نابودی !

متن ارسالی صابر میرقربانی سرمربی موفق تیم فوتبال شهدای بابلسر که این تیم را بعد از سال ها از لیگ دسته سوم به لیگ دوم صعود داد بدون هیچ ویرایشی در زیر قرار داده شده است که با هم میخوانم :

 

من با این همه تجربه و سابقه نیاز به پله شدن ندارم / هرچی مردم بگویند بالای سرم قرار می دهم !

این آقا گفته است او نمی تواند بقیه را پله کند و بالا برود، به نظر همه مردم شهر و استان مازندران کسی که ۱۳ سال در لیگ برتر بازی کرده و بالای ۴۰ گل به ثمر رسانده ، در باشگاه آسیا بازی کرده، گل زده و در غرب آسیا قهرمانی را تجربه کرده است، تنها ملی پوش این شهر بوده از قدیم تا به الان به پرسپولیس و استقلال گل زده، در ۳۱ سالگی سرمربی استقلال اهواز شده ،  در ۴ بازی پایانی ۲ برد و ۱ مساوی بدست آورده و و در تیمی که این آقا دو بار آن را سقوط به استان داده است را قهرمان و به لیگ ۲ کشور رسانده و در بازی های امسال که به لیگ ۲ کشور صعود کردیم ۱۷ هفته نباختیم آیا نیاز به پله دارد؟ مردم خودشان قضاوت کنند و هرچی مردم بگویند بالای سرم قرار می دهم.

 

بحث پایان کار را همین عضو شورای شهر به من پیشنهاد داد در ازای دستمزد سرمربی گری من !

در خصوص موضوع پایان کار باید بگویم که پایان کار شهرداری اصلا مال من نبوده و مال مادرم بوده است. به خدا قسم می خورم خود همین شخص در حضور آقای رحیمیان و آقایی در جلسه چهار نفره پیش فصل عنوان کرد که ما پول نداریم برای سرمربی بدهیم و در ازای زحمت امسال شما کار شهرداری را حل می کنیم و ما آن را پرداخت می کنیم و همین کار هم در مقابل کاری که من برای تیم کردم تقریبا یک چهارم دستمزدم بود که به امام حسین قسم تا به امروز انجام نشد و این آقا مانع شد. چون فرزندش را به بازی نگرفتم از تیم و شهر روی برگرداند و در نهایت اذیت و آزارش را به ما رساند ( از قطع کردن برق خانه بازیکنان، قطع کردن غذای بازیکنان و … ) من اعتقاد شدید به ائمه اطهار دارم و حق برایم بسیار مهم است من هیچ وقت حق کسی را نمی خورم که بخاطر جایگاه پدر و حل شدن مشکلاتی تن به چنین کاری دهم.

 

این آقا اصلا می داند بومی به چه کسی می گویند !؟

این شخص راجع به بومی گرایی که همش دروغ تحویل جامعه فوتبالی داده است، باید بگویم که این شخص خود را فوتبالی می داند و در فصل قبل و قبل تر تیم را رنج و تعویض می کرد و فقط می خواهم بدانم کجا بازی کرده است؟ و این توضیح مهم را برای مردم شهرم و همینطور مردم استان می گویم که بومی به چه کسی می گویند؟ اگر شما در لیگ استان بازی می کنید باید از بازیکنان شهر استفاده کنید به عنوان مثال بابلسر، فریدونکنار، بهنمیر، بابل، قائمشهر همه با بازیکنان خود می آیند و درست می باشد.اما وقتی در لیگ کشور به میدان می روی یعنی کل کشور در آن حضور دارند بازیکنان بومی بازیکنان استانت می شوند. بومی برای مثال می گویم تیم خونه به خونه ۳ بازیکن بابلی دارد و بقیه هم خارج از استان می باشند و تیم نساجی ۶ بازیکن استانی دارد و ۱ بازیکن از بابلسر و ۳ بازیکن از بابل و ساری و بقیه هم خارج از استان هستند. ما یک تیم کاملا بومی بودیم و هر ۲۱ بازیکن بومی بودند و ۱۰ بازیکن بابلسری داشتیم ( ۴ بازیکن جواد شفیعی، احد شفیعی، حامد دلاوری، مجتبی از بهنمیر و علی بزرگیان از باقرتنگه و حسین طهماسب و مجید رضا نسب از کله بست و خشکرود هستند)

آیا بهنمیر جز بابلسر نیست؟ آیا باقرتنگه جز بابلسر نیست که یک دقیقه فاصله دارد؟ آیا کله بست و خشکرود جز بابلسر نیست؟ آیا امیرحسن آقایی و ماهان پروین بابلسر نبودند؟ آیا فریدون کنار بابلسری نیست؟

مجتبی نانواکناری پسر آقای سردار نانواکناری بود همین آقا چون هم پست پسرش بود و بازیکن بسیار خوبی بود، ایشان روزی ۲۰ بار تماس می گرفتند که این شخص را خط بزن و فقط شخص آقای رحیمیان می گفت از بهنمیر و فریدون کنار و کله بست هر کسی که حقش است را بگیر… !

 

شهر را از حرف های دروغین و غیر فوتبالی در استان و کشور ضعیف نکنید!

در مورد دو سالی که تیم داشتید و می گویید که آن را حفظ کرده ایم باید بگویم آیا مردم بابلسر و استان همگی در زندان بوده اند و ندیدند که در هر ۲ سال تیم را به لیگ استان سقوط داده اید و دوباره دست به دامن آقای نجف نژاد شده اید تا برایتان تیم بخرد!؟

در سال اول از ۱۰ تیم هشتم شده اند و در سال بعد از ۱۰ تیم ششم شده اید..! آقای پروین انتخابات تمام شده است و مردم از آمدن تیم به لیگ ۲ کشور خوشحال هستند خواهشا شهر را از حرف های دروغین و غیر فوتبالی در استان و کشور ضعیف نکنید لطفا…

 

درست کردن اماکن ورزشی و مخصوصا زمین فوتبال بخشی از وظایف اعضای شوراست !

در خصوص حرف های بدی که ایشان درباره زمین فوتبال بابلسر گفتند که ما همین هستیم بهتر نمی شویم و  زمین همینی که است باید عرض کنم ؛

 1. مگر غیر از این است که شما به عنوان عضوی از شورای شهر باید زمین فوتبال را برای ورزشکاران درست کنید.
 2. مگر شما نماینده مردم نیستید؟ برای شما وظیفه است که این زمین را درست کنید. این که ما در کیاکلا ۷ بازی برگزار کردیم که از ۲۱ امتیاز ممکن ۱۹ امتیاز گرفتیم و این در اختیار سرمربی است و ۴ بازی را در بابلسر بازی کردیم که آن هم با همه خرابی زمین ۳ مساوی و ۱ برد داشتیم تیم ما از نظر تاکتیکی تیم قدرتمندی بود و زمین صاف برایمان مهم بود.

 

 آقای پوراسدالله و آقا عمران از دوستان ۲۰ ساله من هستند

باید بگویم که برای من خدا کافی است که با من باشد و از بنده خدا انتظاری نداشته و ندارم. محمود و عمران از دوستان ۲۰ ساله بنده هستند و برایشان آرزوی بهترین ها را دارم اما بنده به کسی اجازه نمی دهم در کار فنی و بازیکن گیری و ترکیب تیم دخالتی کنند. من هیچ وقت حق را با چیزی عوض نمی کنم که روزی بابت کارم پشیمان شوم همیشه به دنبال حق بودم و در ادامه زندگی نیز همین کار را خواهم کرد.

 1. برای بنده همین بس است که مردم شهر و استانم خوشحال شوند.
 2. برای بنده همین بس است که از ۱۰ تیم شمالی در لیگ کشور فقط بابلسر موفق شد.
 3. برای بنده همین بس است که فوتبالی ترین فرد در استان و کشورم آقای بهروان خوشحال شود و تبریک بگوید.
 4. برای بنده همین بس است که آقای خلردی در استان به دیدن بازی های ما آمده و مانند یک مربی حرص می خورد و در پایان تبریک بگوید.

من چند سوال دارم؟مگر قرار بود صابر لخت شود و بازی کند؟

 • مگر مردم از صابر صعود به لیگ ۲ را نمی خواستند؟
 • مگر مردم از من فوتبالی پاک و تیمی قدرتمند را نمی خواستند؟
 • مگر تیم بعد از ۳۰ سال موفق نشد و به لیگ ۲ نیامد؟
 • پس چرا آقای پروین شما اینجور ناراحت هستید؟
 • مگر شما بابلسری نیستید؟ پس چرا خوشحال نشدید؟ چون فرزندتان بازی نکرد این همه دروغ به مردم می گویید؟
 • مگر قرار بود صابر لخت شود و بازی کند؟ کدام سرمربی در لیگ دنیا یا حتی ایران بازی می کند من برای بابلسر بازی هایم را کرده ام و قهرمانی های زیادی آورده ام بالای ۱۲۰ گل برای شهرم زده ام بروید از مربیان آقای محمد رضا عابدپور و آقای خدابخش خمسه  و بهروز روحی مربیان وقت بپرسید.
 • در پایان باید بگویم بابت صعود تیم به لیگ ۲ کشور به همه شهر و استان تبریک می گویم امیدوارم به عنوان کوچک ترین عضو فوتبال شهر اندک خوشحالی برای مردم آورده باشیم. این صعود برای من به صراحت می گویم برای شخص صابر میرقربانی پشیزی ارزش نداشته و به خاطر خوشحالی مردم خوشحالم.
 • حرف آخرم این است که به خدا قسم فقط و فقط وظیفه ام را انجام دادم و امیدوارم مردم از من راضی باشند ( قربون خدا برم ).
 • در پایان از آقای رضا رحیمیان و ابراهیم آقایی که برای موفقیت این تیم همه تلاششان را کردند تشکر میکنم و از اعتمادشان ممنونم و امیدوارم جواب محبت این دوستان را داده باشم.

پاسخی بگذارید