خانه به دوشی به امید خونه به خونه
تاریخ: ۱۲:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
نام نویسنده: روح الله سلطانی
کلاهی که با جدایی از پیکان سر حسینی رفت

سرمربی فصل گذشته ذوب‌آهن به امید هدایت خونه به خونه بابل از جمع پیکانی‌ها جدا شد و حالا از تصمیم خود پشیمان است

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیدمجتبی حسینی که فصل گذشته دستیار یحیی گل‌محمدی در ذوب‌آهن بود، پس از کناره‌گیری او از هدایت این تیم اصفهانی جانشین یار دیرینه خود شد تا اولین تجربه‌اش را به عنوان سرمربی به‌دست بیاورد. با این حال و پس از فصلی نسبتاً موفق ذوبی‌ها تصمیم به قطع همکاری با حسینی گرفتند و امیر قلعه‌نویی جانشین او شد.

حسینی هم که با مشخص شدن سرمربی بیشتر تیم‌های لیگ برتری، جایی برای کار کردن نداشت راهی پیکان شد تا به‌عنوان دستیار مجید جلالی شروع به کار کند. این مربی خیلی بی‌سروصدا به کادرفنی پیکان اضافه شد و پس از دو سه روز هم از خودروسازان جدا شد! البته این جدایی به درخواست خودش بود و دلیل آن هم پیشنهاد وسوسه‌کننده تیم خونه به خونه بابل بود. مسئولان خونه به خونه که چند فصلی است برای صعود به لیگ برتر تلاش می‌کنند، با حسینی مذاکراتی را داشتند تا هدایت تیم‌شان را به سرمربی فصل گذشته ذوب‌آهن بسپارند، اما گویا مذاکرات آنها به بن‌بست خورد.

مسئولان خونه به خونه روز گذشته (دوشنبه) با حسین رحمانی به توافق رسیدند تا این مربی هدایت تیم بابلی را در فصل جدید به عهده بگیرد و دست حسینی از رسیدن به این تیم کوتاه ماند. با این شرایط می‌توان گفت با جدایی حسینی از پیکان سر او کلاه رفت و این مربی شانس کمی برای فعالیت در فصل جدید، حداقل از شروع فصل خواهد داشت.

منبع: تنسیم

پاسخی بگذارید