تاریخ: ۸:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: نقاط ضعف و قوتی داریم که مربیان باید بعد از آنالیز بازی‌ها اطلاعات آنها را به بازیکنان انتقال دهند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سعید معروف پس آخرین دیدار ایران در لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ اظهار داشت: طبیعی است که امسال لیگ جهانی خیلی خوبی برای ایران نبود. شرایط ایران هم ایده آل نبود. ورزش همین است و روزهای خوب و بد و تورنمنت خوب و بد دارد، متاسفانه در لیگ جهانی امسال خوب پیش نرفتیم.

وی با بیان اینکه بچه‌های تیم ملی زحمت خود را کشیدند و آنچه در توان داشتند، به نمایش گذاشتند، گفت: متاسفانه صعود نکردیم ولی بار دیگر یادآوری می‌کنم که طبیعت ورزش همین است.

کاپیتان تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که به نظر شما مشکل والیبال ایران چیست که امسال نتوانسته پاسخگوی افکار عمومی باشد، گفت: نقاط ضعف و قوتی داریم که باید بعد از بازی‌ها بنشیم فیلم بازی‌ها را ببینیم. مربیان نیز این بازی ها را آنالیز کنند و اطلاعات آنان را به بازیکنان انتقال دهند.

وی تصریح کرد: در مجموع نقاط ضعف بیشتر از قوت‌ها بوده ولی توانایی والیبال ایران بیش از این است. باید در آنالیزهای بعدی اشکالات را پیدا و برطرف کنیم و از این مسابقات برای آینده کسب تجربه کنیم.

معروف با ابراز قدردانی از مردم و هودارانی که در این مدت از تیم ملی والیبال حمایت کردند، گفت: از تمامی دست اندارکان تیم ملی نیز تشکر و قدردانی می‌کنم. پایانی خوبی برای والیبال ایران در این تورنمنت نبود، اما به اندازه‌ای حرفه‌ای شدیم که با روزهای خوب اوج نگیریم و در روزهای بد همه چیز را فراموش کنیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: ورزش حرفه‌ای بالا و پایین و افت و خیز دارد، نکته مهم این است که از همه آنان درس برای آینده بگیریم./تسنیم

پاسخی بگذارید