تاریخ: ۸:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان جوان در این مسابقه خیلی خوب کار و بازی کردند، اما برخی مواقع زورمان به برخی تیم‌ها نمی‌رسد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سید محمد موسوی در پایان دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ اظهار داشت: شاید بدبین‌ترین هوادار تیم ملی نیز چنین شرایطی را برای تیم ملی والیبال کشورمان متصور نبود.

وی با بیان اینکه بازیکنان خیلی خوب کار و تمرین کرده بودند، گفت: در مجموع بچه‌ها تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشتند و زحمات زیادی برای آماده سازی خود کشیده بودند، اما برخی مواقع نمی‌‌شود. قدرتمندترین تیم‌های جهان نیز شکست را تجربه می‌کنند و تنها چیزی که می‌ماند افسوس این ناکامی است.

مدافع میانی تیم ملی والیبال با بیان اینکه باید به دنبال دلایل این نتایج و شکست‌ها باشیم، گفت: هر بخشی از والیبال که ایرادی دارد، باید مشکلاتش را برطرف کنیم تا نتایج روز به روز ضعیف‌تر نشود. باید زودتر جلو این ایرادها گرفته شود و به قول معروف ترتیب اثر دهیم تا شاهد نزول والیبال ایران نباشیم.

موسوی تصریح کرد: شرمنده مردم و هواداران شدیم، بازی ایران و آمریکا در ابتدای هفته سوم آن گونه که می‌خواستیم، پیش نرفت و در ادامه امیدها از بین رفت و در دیدار با لهستان و روسیه نیز شرایط آنگونه که می‌خواستیم، پیش نرفت. نمی‌دانم چی بگویم، فقط از مردم و هواداران تشکر می‌کنم و به آنهایی که در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی آمدند و تیم ایران را حمایت کردند، خسته نباشید می‌گویم.

وی ادامه داد: باید در مسابقات پیش رو نقاط ضعف را پوشش دهیم و انشاالله در آینده نتایج بهتری کسب کنیم.

مدافع میانی تیم ملی درباره عملکرد جوانان در مقابل روسیه گفت: بازیکنان جوان در این مسابقه خیلی خوب کار و بازی کردند، اما برخی مواقع زورمان به برخی تیم‌ها نمی‌رسد. هر چند تغییراتی در تیم روسیه به وجود آمده است، اما نمی‌توان گفت که این تیم روسیه نیست. روسیه آمریکا را سه بر دو و لهستان را سه بر صفر شکست داده بود و تیم قدرتمندی بود.

موسوی در پایان گفت: تیم ایران مقابل روسیه پایاپای بازی کرد و در لحظات آخر ست‌ها روی کم تجربگی، یک سری از پوئن‌ها را از دست داد. در مجموع بازیکنان جوان عملکرد امیدوار کننده‌ای داشتند./تسنیم

پاسخی بگذارید