نائب رئیس هیئت کشتی شهرستان آمل خبرداد:
تاریخ: ۲۲:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
نام نویسنده: مهدی غلامی
آمل میزبان مسابقات کشتی آزاد وفرنگی پیشکسوتان مازندران شد

نائب رئیس هیئت کشتی شهرستان آمل، از برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی پیشکسوتان مازندران در روزهای ۸ و ۹ تیرماه در شهرستان آمل خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پرویز فرزان روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات با عنوان جام یادبود مرحوم ‘ صادق بابایی’ از کشتی گیران صاحب نام آملی دهه ۶۰ روزهای هشتم ونهم تیرماه در سالن ورزشی جهان پهلوان قاسم رضایی آمل برگزار می شود.
وی با بیان اینکه وزن کشتی این مسابقات عصر روز هفتم تیرماه در محل برگزاری مسابقات انجام خواهد شد، افزود: مسابقات در روز هشتم در رشته فرنگی و روز نهم تیرماه در رشته آزاد وبا حضور همه مدعیان هر ۲ رشته برگزار خواهد شد.
نائب رئیس هیئت کشتی آمل، اضافه کرد: مسابقات کشتی آزاد وفرنگی پیشکسوتان مازندران در رده های سنی ۳۵ تا ۴۰سال، ۴۰ تا ۴۵ سال، ۴۵ تا ۵۰ سال، ۵۰ تا ۵۵ سال و۵۵ تا ۶۰ سال برگزار می شود
فرزان با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری این مسابقات درآمل فراهم و ‘ صادق پهلوان’ از کشتی گیران سابق آملی به عنوان حامی مالی برگزاری این مسابقات است، اضافه کرد: از سوی کمیته فنی برگزاری مسابقات، نفرات برتر هر وزن ورده سنی این مسابقات در قالب تیم منتخب مازندران به مسابقات کشتی قهرمانی پیشکسوتان کشور اعزام خواهند شد.
وی یادآورشد، که هیات کشتی آمل در سال گذشته نیز مسابقات کشتی آزاد وفرنگی جوانان مازندران را میزبانی کرده بود.
فرزان ابرازامیدواری کرد، که با روی کار آمدن دوباره ‘ جعفر سروری’ به عنوان رییس جدید هیات کشتی آمل، برنامه های از سوی این هیات در برگزاری مسابقات ونیز اعزام تیم ها به مسابقات استانی وکشوری ایجاد خواهد شد.

پاسخی بگذارید