تاریخ: ۱۹:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تیم فوتبال استقلال در بازار نقل و انتقالات با روزبه چشمی و امید نورافکن هم تمدید کرد تا در اردوی این تیم امیدواری ایجاد شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بعد از شکست استقلال مقابل العین، موجی از اعتراضات جدید و نا آرامی‌ها در این تیم ایجاد شد و جمعی از هواداران، مدیران سابق و حتی تعدادی از پیشکسوتان استقلال منتقد این باشگاه شدند. سوق پیدا کردن به سیاست خساست، اتهامی بود که منتقدان این تیم به مدیران آن وارد کردند و مدتهاست توصیه به شل کردن سر کیسه برای جذب بازیکنان بزرگ کرده‌اند.

بعد از جذب مهدی قائدی، حسن بیت سعید و سجاد شهباززاده و تمدید قرارداد این باشگاه با نورافکن و روزبه چشمی و نزدیک شدن به عقد قرارداد با داریوش شجاعیان و منتظری و تمدید با امید ابراهیمی، این باشگاه از سوی همان منتقدان متهم به ریخت و پاش شد و این که مسئولین این باشگاه با هر شرایطی قرارداد می بندند و تمدید می‌کنند.

اظهارات ضد و نقیض منتقدان استقلال در خصوص سیاست‌های این باشگاه در نوع خود جالب توجه است و برای مسئولین باشگاه استقلال هم جای سئوال ایجاد کرده که بالاخره از دیدگاه آنها این باشگاه خساست به خرج می‌دهد یا ریخت و پاش می‌کند. /مهر

پاسخی بگذارید