تاریخ: ۱۹:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرپرست باشگاه پرسپولیس با ارسال پیامی به رئیس فدراسیون، صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی را تبریک گفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی اکبر طاهری، نایب رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس در نامه ای به مهدی تاج صعود تیم ملی فوتبال کشورمان را به رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تبریک گفت. متن نامه به شرح زیر است:

«صعود مقتدرانه و غرور آفرین تیم ملی فوتبال کشورمان که موجی از شور و نشاط اجتماعی را در سرتاسر ایران عزیز گسترده کرد، مایه فخر و مباهات جامعه ورزش فوتبال شد.

حضور تیم ملی فوتبال کشورمان برای دومین دوره پیاپی جام جهانی که در تاریخ فوتبال ایران برای نخستین بار رقم خورد، موفقیت بزرگی بود که آن را به هموطنان عزیز و مجموعه محترم فدارسیون فوتبال، اعضای تیم ملی و به طور ویژه خدمت حضرتعالی تبریک می گویم.

امیدوارم به یاری خدا با حمایت مردم عزیز و دستگاههای مختلف و همت ملی پوشان غیور، درایت سرمربی و کادر فنی و همچنین در سایه تدابیر، مدیریت و برنامه ریزی های جنابعالی شاهد موفقیت های بیشتر در رقابت های جام جهانی روسیه و باز شدن مرزها و افق های جدید برابر فوتبال ایران باشیم.

ما نیز در باشگاه پرسپولیس، مانند گذشته با تمام توان و قدرت خود پشتیبان تیم های ملی خواهیم بود و با وجود تمام مشکلات، در سایه همکاری فدراسیون فوتبال از هیچ تلاشی برای ارتقاء سطح فوتبال ایران و سربلندی تیم ملی دریغ نخواهیم کرد.»/تسنیم

پاسخی بگذارید