تاریخ: ۱۹:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

در حالی که بیشتر رسانه‌ها درباره رفتن رونالدو از رئال مادرید گمانه‌زنی می‌کنند، هم‌تیمی‌های او باور دیگری درباره این جنجال دارند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از روزنامه مارکای اسپانیا، خبر تصمیم رونالدو برای ترک رئال مادرید، به گوشه گوشه جهان رسیده که با توجه به جایگاه او و کارهایی که در دوران بازیگری‌اش انجام داده منطقی است. بمب خبری امروز و احتمالاً روزهای آینده اما موضوع بحثی است که میان هم‌تیمی‌های او شکل گرفته است.

آنها با اینکه این روزها در حال آماده کردن رخت‌های میهمانی خود برای شرکت در مراسم ازدواج دو هم‌تیمی‌های‌شان لوکاس واسکز و آلوارو موراتا هستند، به اندازه کافی وقت داشته‌اند تا درباره تصمیم رونالدو و پیامد‌های اتفاقاتی که برای او رخ داده است صحبت کنند. یکی از آن مسائل، تأثیر تصمیم رونالدو بر آینده آلوارو موراتا است که گفته می‌شود در آستانه پیوستن به منچستریونایتد قرار دارد. ظاهراً با وجود برنامه رونالدو برای ترک، این موضوع روی تصمیم موراتا برای رفتن به لیگ برتر تأثیر نگذاشته و این در حالی است که منچستریونایتد در صورت قطعی بودن جدایی رونالدو از رئال می‌‌‌تواند به مقصد بعدی این بازیکن پرتغالی تبدیل شود.

رونالدو در رختکن رئال مادرید از حداکثر احترام از سوی هم‌تیمی‌هایش برخوردار است و مدافعان زیادی دارد به طوری که کاپیتان سرخیو راموس در طول فصل اخیر، زمانی که هواداران، رونالدو را هو می‌کردند مجبور شد صدایش را بالا ببرد تا به همه نقشی که کاپیتان پرتغال در موفقیت‌های چند سال اخیر کهکشانی‌ها داشته را یادآوری کند.

آنها می‌دانند موفقیت‌های چند سال اخیرشان تا حد زیادی مدیون گل‌های و حضور تأثیرگذار رونالدو بوده و به همین دلیل فکر می‌کنند که او باید به کارش در رئال مادرید ادامه دهد و ناراحتی فعلی او هم نتیجه جنجالی است که شکایت دادستانی مادرید علیه او به اتهام کلاهبرداری مالیاتی است.

بازیکنان رئال مادرید اما بر این باورند که رونالدو به دنبال ارتقای شرایط قراردادش با رئال مادرید است و تهدید او برای ترک کهکشانی‌ها، به دور جدیدی از مذاکرات میان او و باشگاه منجر خواهد شد. به نظر بازیکنان رئال مادرید اگرچه جدایی په‌په – کسی که هموطن و دوست صمیمی رونالدو در رختکن بود – و جنجال اخیر درباره فرار مالیاتی، روی رونالدو تأثیر منفی گذاشته اما بحران شکل گرفته برای هم‌تیمی‌شان منجر به اوضاعی بهتر برای این بازیکن پرتغالی می‌شود زمانی که تهدیدش برای ترک مادرید باعث افزایش حقوقش شود./تسنیم

پاسخی بگذارید