تاریخ: ۱۹:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: لهستان هم به دلایلی که نمی‌دانیم چه در زمین مسابقه و چه در خارج روحیه خوبی ندارد و شاداب نیست، تیم ایران هم شانس دارد و چشم امیدمان به این دو مسابقه است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، امیر خوش‌خبر پیش از مسابقه ایران و لهستان در سومین هفته لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ در شهر «ووچ» لهستان اظهار داشت: ملی پوشان بازی دلچسبی برابر آمریکا نداشتند. بچه‌ها جنگندگی لازم را نداشتند و خودشان هم بیشتر از همه ناراحت هستند. زیرا می‌توانستند بهتر و حتی برنده بازی باشند، اما کادر فنی معتقد است که بازیکنان باید نتیجه مسابقه با آمریکا را فراموش کنند و فقط از آنالیز آن برای برطرف کردن ضعف‌های خود استفاده کنند.

وی افزود: به محض اینکه به ووچ رسیدیم، بچه‌ها به تمرین آمده‌اند. تمرین با نشاط و خوبی انجام دادند، هم وزنه زدند و هم کار توپی کردند. در این زمان باقی مانده هم تلاش می‌شود بچه ها از نظر روحی و روانی آماده مسابقه با لهستان شوند.

خوش خبر گفت: با وجود باخت ایران برابر آمریکا و باخت لهستان برابر روسیه، کور سویی برای صعود داریم. بنابراین ایران و لهستان تلاش خواهند کرد تا حداکثر امتیاز ممکن را از مسابقه امروز بگیرند، البته روسیه که نشان داد واقعاً تیم قدرتمندی را اعزام کرده است، با اقتدار تیم لهستان را برابر تماشاگران لهستانی شکست داد اما تیم ایران تلاش مضاعفی را برای روسیه خواهد داشت.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران افزود: لهستان هم به دلایلی که نمی‌دانیم چه در زمین مسابقه و چه در خارج روحیه خوبی ندارد و شاداب نیست، تیم ایران هم شانس دارد و چشم امیدمان به این دو مسابقه است.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۲۲ و ۵۵ امروز (شنبه) در هشتمین دیدار دور مقدماتی لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ به مصاف لهستان می‌رود./تسنیم

پاسخی بگذارید