تاریخ: ۱۹:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

ملی‌پوش تکواندوی کشورمان گفت: ما بارها ثابت کرده‌ایم که به معنای واقعی یک تیم هستیم و قطعا در رقابت‌های جهانی هم موفق خواهیم بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فرزان عاشورزاده اظهار داشت: اگر بخواهیم نام چند تیم مدعی را در این دوره از رقابت‌های قهرمانی جهان ببریم قطعا تیم ایران یکی از آنها خواهد بود. بارها ثابت کرده‌ایم که به معنای واقعی یک تیم هستیم و به امید خدا قطعا در این دوره نیز موفق خواهیم بود.

وی ادامه داد: درست است که شاید در برخی مسابقات که مدال انفرادی دارد موفق نبودیم اما در دوره‌های گذشته مسابقات جهانی نشان دادیم که تیمی خوب هستیم. تمرینات خوب و ایده‌الی را پشت سرگذاشتیم و از همه لحاظ به مرز آمادگی مطلوب رسیده‌ایم. هر چند با توجه به سرمایه‌گذاری تمام دنیا بر روی تکواندو کار در پیکارهای جهانی آسان نخواهد بود اما به هر ترتیب تمام تلاشمان را اعمال می‌کنیم تا در کره بهترین نتیجه ممکن را بگیریم.

ملی‌پوش تکواندو ی کشورمان اظهار داشت: در دوره قبلی رقابت‌های جهان نیز در وزن ۵۸ کیلوگرم مبارزه کردم و در این دور نیز در همین وزن مسابقه می‌دهم. البته ابتد اعلام کردم که وزنم را در سال ۲۰۱۷ تغییر می‌دهم ولی وقتی دیدیم ۶۲ کیلو هستم تصمیم گرفت در همان وزن ۵۸ کیلوگرم به کارم ادامه دهم. تا المپیک ۲۰۲۰ در همین وزن مبارزه می‌کنم و فکر می‌کنم باز هم در ۵۸ کیلو به نتایج خوبی دست پیدا کنم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید