تاریخ: ۱۹:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) صعود ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تبریک گفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جیانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تبریک گفت. متن پیام جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا به مهدی تاج به شرح زیر است:

«تیم ملی جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل ازبکستان در تهران، سومین تیم در جهان و اولین تیم آسیایی است که به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود می‌کند و به تیم کشور میزبان، روسیه و قهرمان پنج دوره جام جهانی یعنی برزیل ملحق می‌شود.

اکنون اینجانب پس از بازگشت از سفر کره جنوبی و چین به سوئیس مایلم به شما و تیم ملی شما به جهت صعود به بزرگ‌ترین مسابقات ورزشی یگانه (مجزا) در دنیا تبریک بگویم.

این دومین صعود متوالی و پنجمین حضور جمهوری اسلامی ایران در جام جهانی است که پیش از این در جام‌های جهانی ۱۹۷۸، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴ شرکت کرده است. این دستاورد و موفقیت تیم ملی نتیجه عزم راسخ تک تک اشخاصی است که در این کار دخیل بوده‌اند. من صمیمانه‌ترین تبریکات خود را به بازیکنان تیم ملی، مربی این تیم کارلوس کی‌روش، تمام اعضای کادر فنی، کادر پزشکی و هواداران تیم ایران تقدیم می‌کنم.

من بهترین‌ها را برای شما آرزومندم و منتظر دیدار مجدد شما هستم».

/تسنیم

پاسخی بگذارید