تاریخ: ۱۹:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: راحت و با حوصله و بی توجه به فضای هیجانی فصل نقل و انتقالات مشغول یارگیری هستیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان در خصوص جلسه خود با رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: با آقایان افتخاری و صادق ورمزیار جلسه برگزار کرده و به این نتیجه رسیدیم که تیم امید زیر نظر آکادمی باقی بماند، اما به عنوان تیم دوم تیم بزرگسالان استقلال فعالیت و پشتیبانی خود را ادامه دهد و زیر نظر من و آقای ورمزیار به فعالیت بپردازد.

وی افزود: درباره گزینه‌های مختلف برای سرمربی تیم هم صحبت کردیم، اما هر دو روی بحث محمد نوازی مشترک هستیم. او یک گزینه مناسب است و می‌تواند به تیم امید ما کمک کند. نظارت روی تیم امید بر عهده تیم بزرگسالان است و سرمربی این تیم یکی از دستیاران تیم ما خواهد شد.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: ایده‌های ورمزیار را برای تیم‌های پایه شنیدم و از این ایده‌ها استقبال می‌کنم. باید با بازیکنان تیم‌های پایه قرارداد بلند مدت ببندیم. با بازیکنان تیم‌های جوانان و نوجوانان قراردادهای ۱۰ ساله و بازیکنان تیم امید قرارداد ۵ ساله امضا کرده تا بتوانیم در روزهای سخت از امکانات و داشته‌های خود باشگاه استفاده کنیم. همچنین مربیان تیم‌های پایه از خانواده استقلال هستند که این موضوع نیز بسیار خوب است. ورمرزیار برای تیم‌های پایه وقت می‌گذارد و زحمت می‌کشد.

منصوریان در خصوص فعالیت استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: گمانه زنی‌های زیادی انجام می‌شود، اما ما راحت و با حوصله و بی توجه به فضای هیجانی فصل نقل و انتقالات مشغول یارگیری هستیم. داریوش شجاعیان یکی از بازیکنانی است که مدنظر استقلال قرار دارد و امیدوارم تا ۲ روز آینده به یک نقطه مشترک با او دست پیدا کنیم. از باشگاه گسترش فولاد و آقایان زنوزی و نصیرزاده برای حسین نیتی که داشتند، تشکر می‌کنم.

وی درباره جذب پژمان منتظری تصریح کرد: در رابطه با منتظری باید بگویم یکی دو روز آینده با او نیز به نقطه مشترک می‌رسیم. درِ باشگاه استقلال به روی پژمان باز است و اینجا خانه اوست. ما آماده قرارداد با بازیکنی هستیم که در این باشگاه پیشرفت کرده و یکی از زمان‌هایی که منتظری می‌تواند به استقلال کمک کند، فصل جاری است.

سرمربی استقلال ادامه داد: در خط دفاع به دنبال منتظری بوده و در خط میانی نیز به دنبال شجاعیان هستیم. همچنین نباید فراموش کنیم که بازیکنان حال حاضر ما در فصل گذشته به مقام نایب قهرمانی لیگ رسیدند و باید به جوانان فصل گذشته نیز اعتماد کنیم. تمدید قرارداد با بازیکنان فصل پیش هم در دستور کار باشگاه قرار دارد و در حال انجام است.

منصوریان در پایان درباره وضعیت سیدمجید حسینی، گفت: منتظر محسن ابراهیمی، مدیر برنامه های حسینی هستیم تا با این بازیکن قرارداد امضا کنیم. مدیربرنامه‌های حسینی و خود این بازیکن برای ما شرط مالی نگذاشته‌اند و می‌خواهیم قرارداد او هر چه سریع‌تر در روزهای آینده با استقلال امضا شود./تسنیم

پاسخی بگذارید