تاریخ: ۱۸:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مراسم وزن کشی مسابقات روز دوم رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، مراسم وزن کشی مسابقات روز دوم رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا، بعداز ظهر امروز (شنبه) در شهر تایچونگ کشور چین تایپه (تایوان) برگزار شد. نتایج وزن کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۳ کشتی گیر حضور دارند نادر نصری در دور اول با راتاناتهیوا از تایلند کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف روزگلدی سعیداف از ترکمنستان می‌رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم یونس امامی در دور اول به مصاف یونت اردنچیمگ از مغولستان می‌رود و در صورت غلبه بر این کشتی‌گیر در دور دوم با برنده کشتی گیران چین و قرقیزستان روبرو می‌شود در این وزن ۱۲ نفر وزن کشی کرده‌اند.

در وزن ۶۶ کیلوگرم که ۱۵ نفر حضور دارند امیرحسین حسینی در دور نخست به مصاف ال آستا از سوریه می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور بعد به مصاف برندگان کشتی میان ویتنام و هند می‌رود.

در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد متقی نیا پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف وانگ از چین تایپه می‌رود و در صورت پیروزی در این مبارزه در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان مغولستان و ژاپن می رود. در این وزن ۱۱ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۴ کیلوگرم که ۱۲ نفر به روی باسکول رفته‌اند، احمد بذری در دور نخست به مصاف آلماس ژانیس از قزاقستان می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار به مصاف برنده دیدار میان کشتی گیران چین تایپه و ترکمنستان می‌رود.

در وزن ۹۶ کیلوگرم دانیال شریعتی نیا پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف موهامت روزی کولی‌اف از ترکمنستان می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار در سوم به مصاف برنده گان کشتی بین کره جنوبی و ازبکستان خواهد رفت.

رقابت‌های اوزان فوق فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود./تسنیم

پاسخی بگذارید