سرپرست دبیری کمیته فوتسال ؛ لیگ قطعا ششم تیر آغاز خواهد شد
تاریخ: ۱۸:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
نام نویسنده: روح الله سلطانی
دیدار افتتاحیه لیگ برتر فوتسال با حضور کفاشیان برگزار می‌شود

سرپرست دبیری سازمان لیگ فوتسال اعلام کرد دیدار افتتاحیه لیگ برتر فوتسال در حضور علی کفاشیان، سرپرست کمیته فوتسال برگزار خواهد شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سرپرست دبیری کمیته فوتسال در خصوص اینکه با توجه به زمان کم باقیمانده تا شروع مسابقات لیگ برتر فوتسال آیا تمام تیم‌ها برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند یا خیر،‌ اظهار داشت: تاکنون هیچ تیمی اعلام نکرده است که در مسابقات شرکت نمی‌کند و تقریباً همه تیم‌ها برای شروع لیگ اعلام آمادگی کرده‌اند. حتی تیم‌های قم و قرچک هم اعلام آمادگی کرده‌اند. به امید خدا مسابقات در تاریخ ششم تیرماه آغاز خواهد شد و در دیدار افتتاحیه که بین تیم‌های فرش‌آرا مشهد و آذرخش بندرعباس برگزار خواهد شد،‌ آقای کفاشیان، سرپرست کمیته فوتسال نیز حضور خواهد داشت.

وی درباره اینکه چه تیمی جایگزین یاسین پیشروی قم شده است، گفت: تیم یاسین پیشرو سهمیه استان قم است و خود این استان یک تیم را جایگزین این تیم خواهد کرد. مسئولان هیئت فوتبال استان قم برای جایگزین کردن یک تیم از ما وقت خواسته‌اند و ما هم اعلام کرده‌ایم مسابقات طبق برنامه آغاز خواهد شد.

دبیر سازمان لیگ فوتسال درباره اینکه آیا تیم دبیری در لیگ برتر حضور خواهد داشت یا خیر، گفت: فعلاً هیچ حرفی از سوی باشگاه دبیری یا هیئت فوتبال استان آذربایجان مبنی بر عدم شرکت تیم دبیری، اعلام نشده است و این یعنی این تیم در لیگ برتر شرکت خواهد کرد و ما هم از این اتفاق خوشحالیم.

وی در پاسخ به این پرسش که تیم‌ها تا چه زمانی باید لیست خود را به سازمان لیگ ارائه دهند، اعلام کرد: به همه تیم‌ها رمز ورود به سیستم ثبت‌نام اسامی داده شده است و باید تا روز ۳۱ خرداد لیست خود را در سیستم ثبت کنند تا برای اعضای تیم کارت صادر شود.

پاسخی بگذارید