تاریخ: ۸:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: تنها دو ماه است که تیم را تحویل گرفته‌ام اما با توجه به تمرینات خوبی که داشتیم فکر می‌کنم بچه‌ها می‌توانند در کره سکوهای خوبی را فتح کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی بی‌باک درباره شرایط تیم ملی تکواندو که از ۳ تیر ماه در رقابت‌های جهانی کره جنوبی با حریفان روبه‌رو می‌شود گفت: وضعیت روحی و جسمی نفرات خوب است و امیدوارم اتفاقی نیفتد و با همین میزان آمادگی در رقابت‌های جهانی حاضر شویم. امید زیادی به بچه‌ها دارم و روی کسب مدال‌های خوشرنگ تک تک آنها حساب باز کرده‌ایم.

وی ادامه داد: زمانی تیم را در دست گرفتیم که حواشی زیادی وجود داشت اما به لطف خدا توانستیم حاشیه ها را کنار بزنیم و بیشتر تمرکزمان روی تمرینات باشد. رقابت‌های جهانی مثل المپیک است و قطعا کار آسان نخواهد بود اما با امیدواری به نفرات اعزامی نگاه می‌کنیم. ۴ تکواندوکار اعزامی از تیم پیش از این تجربه حضور در رقابت‌های جهانی را داشتند و ۴ نفر دیگر نیز برای اولین مرتبه است که این مسابقات را تجربه می‌کنند اما این مسئله زیاد مهم نیست و با تمرین به تیمی یکدست تبدیل شده‌ایم.

سرمربی تیم ملی تکواندو در پاسخ به این سوال که می‌توانیم به تکرار نتیجه رقابت‌های جهانی ۲۰۱۱ که به میزبانی کره جنوبی برگزار شد امیدوار باشیم، اظهار داشت: هر مسابقه‌ای شرایظ خاص خودش را دارد. در آن دوره مهماندوست ۳ سال و نیم، تیم را در اختیار داشت و بعد از این مدت بود که قهرمانی در کره بدست آمد. حتی زمانی که من در کنار مقانلو بودم هم بعد از ۲ سال و نیم تیم توانست مجددا قهرمان جهان شود و این در شرایطی است که اگر روزهای تعطیل را کنار بگذاریم من تنها ۲ ماه تیم را در اختیار داشتم.

بی‌باک گفت: باید به این مسائل توجه شود ولی با وجود تمام این شرایط فکر می‌کنم با تمرینات و اردوهای خوبی که پشت سر گذاشتیم بچه‌ها می‌توانند سکوهای خوبی را در کره فتح کنند. شرایط تیم خوب است و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و دل مردم کشورمان را شاد کنیم./تسنیم

پاسخی بگذارید