تاریخ: ۸:۴۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال گفت که چند پیشنهاد از اروپا و تیم‌های داخلی دارد و سعی می‌کند برای فصل آینده بهترین تصمیم را بگیرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا  کنعانی‌زادگان ، در خصوص صعود تیم ملی به جام جهانی گفت: خوشحالم که برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران تیم ملی برای دومین بار پیاپی راهی جام جهانی شد. مطمئنا این موضوع باعث خوشحالی مردم شد و باید به تمامی بازیکنان و کادر فنی تیم ملی تبریک بگویم. بدون شک کارلوس کی‌روش در این موفقیت مهم‌ترین نقش را داشت و باز هم نشان داد که یکی از بزرگترین مربیان دنیا است.

بازیکن فصل گذشته استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی می‌تواند در جام جهانی از گروه خودش صعود کند، عنوان کرد: بازیکنانی داریم که توانایی بالایی دارند و از همه مهم‌تر یک سرمربی بزرگ داریم. اگر تیم ملی مورد حمایت قرار بگیرد و بازی‌های دوستانه و اردوهای تدارکاتی خوبی برگزار کنیم صعود به مرحله حذفی جام جهانی دور از دسترس نیست.

کنعانی‌زادگان که با وجود مصدومیت به اردوی تیم ملی دعوت شده بود در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوار است که همراه با تیم ملی به جام جهانی روسیه برود، اظهار داشت: قبل از اینکه مصدوم شوم همیشه در اردوی تیم ملی حاضر بودم، ولی این مصدومیت سخت باعث شد مدتی از فوتبال دور باشم. مطمئنا حالا به این فکر می‌کنم که بتوانم در جام جهانی ۲۰۱۸ حاضر باشم و در این راه باید یک انتخاب خوب برای فصل آینده انجام دهم.

وی در مورد اینکه فصل بعد در کدام تیم خواهد بود، گفت: چند پیشنهاد از تیم‌های داخلی و یکی دو پیشنهاد از اروپا دارم و باید ببینم شرایط چگونه پیش خواهد رفت. تیمی که قبلا در پرتغال بازی می‌کردم دوباره خواهان جذب من است، ولی عجله‌ای برای تصمیم‌گیری ندارم و می‌خواهم بهترین انتخاب را انجام دهم. درست است که چند ماه مصدوم بودم و بازی نکردم، ولی پیشنهاد اروپایی دارم. وقتی یک بازیکن در رده ملی قرار می‌گیرد شاید دستش برای انتخاب تیم بازی است. می‌خواهم خیلی چیزها را ثابت کنم. در این مقطع لژیونر شدن تا حدودی برایم سخت است، ولی می‌خواهم بهترین انتخاب را انجام دهم.

کنعانی‌زادگان در این مورد که برخی معتقدند جدایی او از پرسپولیس اشتباه بود، گفت: تصمیمی که گرفتم به نفع من نبود و می‌توانستم بیشتر فکر کنم. وقتی با پرسپولیس مذاکره کردم مسائلی رخ داد و پیشنهادی به من دادند که ناراحت‌کننده بود. چند بار به باشگاه رفتم و طبیعی بود که وقتی وضعیتم مشخص نشد ناراحت شوم. با این حال معتقدم که فقط نباید با یک نفر صحبت می‌کردم و در پرسپولیس اشتباه بزرگ من این بود که فقط با یک نفر حرف می‌زدم. باید با شخص طاهری صحبت می‌کردم و این برایم بهتر بود. آن زمان برانکو و باشگاه روی من نظر داشتند، ولی در نهایت اتفاقاتی افتاد که آن تصمیم را گرفتم. با این حال نمی‌خواهم به گذشته برگردم و امیدوارم در فصل آینده همه چیز را جبران کنم./تسنیم

پاسخی بگذارید