تاریخ: ۱۷:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پرسپولیس ۱۶ پرونده باز دارد که اگر این معادلات سخت را حل نکند ممکن است مثل استقلال و تراکتورسازی با بسته شدن پنجره مواجه شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،همانطور که پیش از این نوشته بودیم عکس العمل علی پروین و خروج او از لواسان و رسیدن به ساختمان شیخ بهایی بسیار عجیب بود و پیام در دل خود داشت. پیامی بزرگ و معنی دار.

پیگیری های در این رابطه نشان داد که اوضاع بسیار نگران کننده است و طاهری حق دارد که نگران باشد و حتی علی پروین را هم نگران کند. ماجرای پروین و طاهری از این قرار بوده که طاهری در دفتر باشگاه پرسپولیس گزارشی به علی آقا می دهد که هولناک است. اصل آن گزارش اینست:

احتمال محرومیت نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس!
پرسپولیس در فیفا و کاس ۱۶ پرونده بدهی دارد که ۴ تای آنها متعلق است به ژوزه است، پرسپولیس ۷ پرونده نامشخص دارد و ۳ پرونده منتظر رای. ۲ پرونده هم هست که رای داده شده که یکی از آنها آنتونی گولج است. نکته نگران کننده اینجاست که رای گولج صادر شده و پرسپولیس باید خیلی زود دوبرابر اصل مبلغ قرارداد ۶۰۰ میلیونی را پرداخت کند چرا که مشمول جریمه شده است.

این همه در حالی رخ می دهد که این تیم وسط نقل و انتقالات است و در حال تکمیل تیم. با چنین فضایی نگرانی ها برای پرونده ژوزه هم وجود دارد، نگرانی هایی که بسیار بالاست و از همه بدتر اینکه روزبه وثوق احمدی رئیس کمیته وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال به پرسپولیس هشدار داده که این پرونده ها می توانند پرسپولیس را از نقل و انتقالات تابستانی محروم کنند.

گولج مثل عادل شیحی و یونس حمزه
در واقع پرونده گولج مثل پرونده عادل شیحی و یونس همزه است که این موضوع کار را بسیار نگران کننده می کند چرا که در صورت حل نشدن موضوع یک میلیارد و دویست میلیون تومانی این بازیکن در اسرع وقت ممکن است پرسپولیس از پنجره تابستانی محروم شود که در این صورت نه تنها گادوین منشا بلکه سیامک نعمتی، شایان مصلح، شجاع خلیل زاده و … همه با مشکل مواجه می شوند و قراردادها کان لم یکن خواهد شد درست مثل قرارداد تیموریان و جباروف برای استقلال.

اوضاع پرسپولیس بدتر از استقلال و تراکتورسازی
این مهم جایی نگران کننده تر می شود که استقلال تنها ۵ پرونده بین المللی داشت اما پرسپولیس ۱۶ پرونده دارد که اگر پرونده مانوئل هم به رای نهایی برسد ممکن است پرسپولیس از نقل و انتقالات زمستانی هم محروم شود و سال بسیار بد و سختی را سپری کند.

در واقع آژیر قرمز برای پرسپولیس به صدا درآمده و نگرانی ها بسیار اوج گرفته اند. همین موضوع طاهری و پروین را به شدت نگران کرده در حالی که راه حلی هم به ذهن هیچکس در باشگاه نمی رسد و آنها به سختی در حال پول جور کردن برای بازیکنان همین امسال هستند.

امیدواریم بالاخره روزی با پرداخت حق پخش تلویزیونی و کپی رایت شرایط باشگاه ها بهتر شود و اینهمه بدهی به بار نیاید هر چند در این دو پرونده گولج و مانوئل اشتباهات مدیریتی هم دیده می شود./مهر

پاسخی بگذارید