تاریخ: ۱۷:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیر عامل استقلال در حالی از بدعت جدیدی سخن می گوید و اعلام کرده است که قیمت بازیکنان را با وزیر چک می‌کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در لابه لای مصاحبه افتخاری  جمله ای به چشم می خورد که به نظر می رسد باید در مورد آن شفاف سازی صورت بگیرد. صرف نظر از همه حرف های افتخاری در مورد موفق بودن و بدهی و محرومیت بین المللی که در دوره ایشان رخ داد و صعود آسیایی و دریافت شش گل از العین هیچ کدام به اندازه این جمله جالب نبود:

«امسال تمام بازیکنانی که می گیریم، مبلغ و شرایط قرارداد را با وزیر ورزش مطرح و نهایی می کنیم.»

این حرف افتخاری بیشتر به یک بدعت جدید می ماند که در راستای بدعت های عجیب جا می گیرد. در سایت باشگاه استقلال هم خبر ابقای افتخاری را از سوی وزیر نوشته بودند که بسیار عجیب بود چرا که وزیر نمی تواند مدیر باشگاه را ابقا کند بلکه می تواند اعضای هیات مدیره ای را انتخاب کند که مدیر را ابقا کنند.

در شرایطی که هنوز اعضای هیات مدیره استقلال مشخص نشده اند اما سایت باشگاه استقلال خبر ابقای افتخاری را از سوی وزیر مطرح کرد که واکنش های زیادی را هم برانگیخت.

این هم نوعی بدعت بود، اینکه وزیر ابقا کند. این بخش از حرف های افتخاری هم در راستای بدعت ها قرار می گیرد چون همانطور که خود افتخاری از امسال در ابتدای جمله خود استفاده کرده تا پارسال هرگز مدیران برای عقد قرارداد با وزیر مبلغ نهایی را چک نمی کردند.

در واقع مدیرعامل از سوی هیات مدیره انتخاب می شود تا به جای آنها و وزیر تصمیم درست را بگیرد. با این حرف افتخاری در صورت اینکه این حرف درست باشد و خود وزیر هم این نکته را پذیرفته باشد مدیر عامل باشگاه استقلال تبدیل می شود به مدیر دفتر آقای وزیر در استقلال و این کار مطمئنا تبعاتی از بی نظمی و زمان سوزی را در پی خواهد داشت.

اینکه وزیر ورزش و جوانان همیشه تلفن آنلاین داشته باشد تا در جریان مذاکرات مدیران و بازیکنان قرار بگیرد بسیار عجیب است و عجیب تر از آن این است که برخی مواقع بازیکن اگر امضا نکند و از دفتر بیرون برود می رود و دیگر برنمی گردد. در چنین شرایطی آیا افتخاری برای عقد قرارداد نهایی باید حتما وزیر را پیدا کند و نظر او را در مورد بندهای قرارداد و مبلغ بداند!؟

چنین مورد عجیبی در واقع در فوتبال ایران که نه در فوتبال جهان هم بی سابقه است. باید دید واقعا این حرف تا چه حد از سوی افتخاری محکم است و آیا وزیر چنین شرطی را برای ابقای افتخاری در نظر گرفته که بدون اجازه وزیر حتی بازیکن هم نگیرد؟/مهر

پاسخی بگذارید