تاریخ: ۱۷:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی گفت که مشکلات ورزشگاه تختی جم تا آغاز لیگ حل می‌شود و دیدارهای خانگی پارس جنوبی در این ورزشگاه برگزار خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عبدالرحیم خطیب ، درباره شرایط تیم فوتبال پارس جنوبی جم برای حضور در هفدهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت: تیم ما شرایط خوبی دارد و تمرینات در حال پیگیری است. با کار خوبی که از آقای تارتار و نیز مدیریت آقای رضاییان سراغ داریم، قطعاً مانند سال گذشته که تیم خوبی در لیگ دسته اول داشتیم، در لیگ برتر نیز تیمی خوب خواهیم داشت.

وی در خصوص نواقص ورزشگاه تختی جم و اینکه چقدر از این نواقص رفع شده است، گفت: هر ورزشگاهی کمبودهایی دارد، هر چند ورزشگاه تختی از ورزشگاه‌های خیلی از استان‌ها شرایط بهتری دارد. نواقص ورزشگاه تختی بررسی شده و در حال رفع آنها هستیم. ترمیم زمین چمن ورزشگاه شبانه‌روز و در سه شیفت کاری انجام می‌شود و به آغاز لیگ برتر خواهد رسید. رختکن‌های ورزشگاه تا حدود ۱۰ روز دیگر آماده می‌شود. رختکن‌های خیلی خوبی ساخته شده است.

سرپرست تیم پارس جنوبی با بیان اینکه بین مسئولان شهرستان جم و باشگاه پارس جنوبی همدلی ایجاد شده است، تصریح کرد: در موضوع نور ورزشگاه هم کارشناسان کار می‌کنند و این مسئله را نیز حل خواهیم کرد. مطمئن باشید بازی‌های خانگی ما در شهر جم برگزار خواهد شد. همچنین در محدوده ما، هتل‌های خوبی چه در شهر عسلویه و هم در شهر جم وجود دارد که تیم‌های میهمان می‌توانند از آنها استفاده کنند.

خطیب با اشاره به اینکه هواداران شهر جم در فصل گذشته بسیار به تیم پارس جنوبی کمک کردند، خاطرنشان کرد: شرمنده هواداران تیم خود هستیم. این هواداران از متعصب‌ترین و مودب‌ترین هواداران فوتبال کشورمان هستند و در لیگ برتر به یار دوازدهم تیم خود، نیاز زیادی داریم./تسنیم

پاسخی بگذارید